Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fa szétszerelhető vagy a...

A fa szétszerelhető vagy a gurulós "hagyományos" etetőszéket javasoljátok?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni a 7 hós fiamnak, már egyedül ül, áll:) eddig babahordóban evett. Olyat vennék, amit kitud használni, ezért nézegettem a fa etetőszéket, de valahogy tartok tőle, hogy nem tartja olyan biztosan a babaát, hiszen ezekbe csak kicsúszásgátló pánt van. Egyedül nem hanynám amúgy sem, szerintetek melyik a jobb? Néztem használtat is, de a jó állapotú használt és az akciós ár között nem látok nagy különbséget, ezért vennék újat. Milyen tapasztalataitok vannak?
2010. nov. 21. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:

nálunk anyukáméknál van, de nem szeretjük, párszor próbáltuk használni, de nekünk nem vált be. Leginkább azért mert mindig előredölt, hogy nézelődjön lefele, és soha nem találtam meg a száját, hiába tátotta.

Itthonra vettem olyat ami dönthető kicsit, igy egy kicsit fekszik benne. 8 hónapos stabilan ül már, de igy könnyebb megetetni. és valahogy tudja, hogyha eszünk akkor nem kell felülni, szépen eszik.

De majd más is elmondja. nekünk nem jó!

2010. nov. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk olyan fa etetőszékünk volt, amiből asztalt és széket lehet csinálni. Gondolom Te is erre gondoltál. Nagyon szerettem. Biztonságos, bár sose próbált kimászni belőle a lányom. Nem sokáig használtuk összerakva, inkább szétszedve szeretett benne ülni. Főleg amikor már egyedül evett pl. kenyérfalatkákat reggelire... Azon evett, rajzolt, kirakózott.
2010. nov. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az a baj a kisasztalos-székes verzióval szerintem, hogy abban nem 5 pontos a biztonsági öv.És hogyha olyan aktív a gyerek, hogy előre hátra is nagyon mocorog, könnyen baj lehet.Mi ezt vettük figyelembe, és ilyet vettünk:

[link]

Nagyon tudom ajánlani, dönthető az ülése, így már 4-5 hós kortól lehet használni.Alacsonyra, és magasabbra is lehet a magasságát állítani, és 5 pontos az öv.

Én ilyesmit tanácsolnék:)

2010. nov. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!