Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónaposan hány foga volt...

6 hónaposan hány foga volt kint a babátoknak? Most 6 hónapos a babám, és 5 foga kibújt, most jön ki a hatodik.

Figyelt kérdés
2010. nov. 22. 10:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egy se :)A két lányomnak 11 hónaposan jött az első. A fiaimnak ekkor (azaz 6 hónaposan)bújtak az elsők. A fogzás ideje, gyorsasága és sorrendje is egyénfüggő, van akinek korán jönnek, a másiknak később. Minden megoldás jó :)
2010. nov. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Nekünk kettő bújt,ki de utána sorba 4 szóval most tíz hónaposan 6 foga van! :)
2010. nov. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia!6 hósan 4 foga volt (3 hósan 2)Most 8 foga van és 2 hét múlva lesz 1 éves!De már duzzadtak a rágók is neki! :(

Nem sok!Ne aggódj, mondjuk változtatni úgysem tudsz rajta!


Nálunk az első 2 3 hósan jött,én meglepődtem de az van!

2010. nov. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egy se. 9 hónaposan jött ki az első kettő foga kisfiamnak.
2010. nov. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Már kezdtem megijedni, mert sokan mondanak ilyenkor minden hülyeséget, ha túl korán kibújnak a fogai.
2010. nov. 22. 10:12
 6/12 anonim ***** válasza:
olyan nincs, hogy túl korán vagy túl későn :) Néhány ember azért tud butaságot mondani! Mert, mi van, ha korán jön a pici foga? Visszanyomja? Ugyan már! Különben olyan is létezik, hogy egy baba eleve foggal születik, régen őket tartották boszorkánynak vagy táltosnak... szóval a korai fogzás nem új keletű dolog....
2010. nov. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia

Nálunk az első gyereknek 11 hónaposan bújt ki az első foga, mégis 1 évesen már 8 foga volt.

A másodiknak (aki most 10 Hónapos) 3 hónaposan bújt ki az első, fél évesen 8 foga volt, most bújik 4, szerintem 1-2 héten belül 12 foga lesz :-D, de az is lehet, hogy szenvedünk vel még egy kicsit.

Egyik sem probléma!

A kicsivel sajna tovább, de kevesebbet szenvedünk, amikor a nagynak egy hónap alatt jöttek ki, akkor nem is aludtunk abban a hónapban. Hol apa, hol én ringattam a karomban.

2010. nov. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak sem volt egy sem. :) 10 hósan jött ki neki az első. Most 15 hónapos, és 11 foga van.
2010. nov. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egy sem:)Szombaton lesz 10 hónapos, már nagyon dagad az ínye több helyen is, még nem bújt ki mindig egyik semÍ:)
2010. nov. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A kisfiam 7 hónapos, még egy sincs sajna..:(( Azért sajnos, mert már nagyon szenved vele hetek óta :(
2010. nov. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!