Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kislányom 3180 grammal és...

A kislányom 3180 grammal és 54 cm-rel született. Most 2 hónapos és 4715 gramm. Szerintetek ez jó súly?

Figyelt kérdés
Mert néha az evészetétől megőrülök
2010. nov. 22. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem jó.az én fiam 3150 grammal és 50 cm-rel született,2 hónaposan 4970 gramm volt.
2010. nov. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, de azt igazán a doki tudná megmondani, nem minden baba fejlödik egyformán, de én ugy tudom h 6 hós korára kell megdupláza a sulyát.
2010. nov. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tökéletes! Gondolom, születése után ő is visszaesett, azt is be kellett hozni, de még így is megvan a 2 hónap alatt kicsit több, mint 1500g. A normál heti hízás 120 és 250 g között mozog, a te babád meg bőven benne van ebben :)
2010. nov. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja! Még viszonyításként leírom, hogy a lányom 2950 grammal született, a kórházból 2790-nel jöttünk haza és 2 hónaposan 4510g volt. A dokink meg is dicsérte, hogy milyen szépen hízott :)
2010. nov. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne aggódj!! A tapasztalatomat írom le.

Az én babám 3800g-mal született, de olyan jó evő volt, hogy a kórházból kb, 200 g veszteséggel adták ki. 3 hónapos korában már rázta a fejét a védőnő, hogy hát lassabban azzal a tápival, az mégse anyatej stb. (Itt jegyezném meg, ha anyatejes még inkább tökmindegy szinte mennyit hízik). Kb. 7-8 hónaposan egyszerre csak beállt a súlygyarapodása, nagyon szépen tartja magát a súlya. Meg még beteg is volt kb. 1 hétig, rosszabb is volt az étvágya.... akkor jól jött a "tartalék"! Amint elkezd majd mozogni, forogni, kúszni-mászni a súlya se fog úgy gyarapodni!

2010. nov. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szia, a súlytáblázat szerint pont az átlag, tehát: jó. :)

az enyém is ennyi volt ennyi idősen.

2010. nov. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ne aggódj, az en kislanyom is ket hós, es még csak 4200 grammos. 3200 grammal szuletett, és a harmadik hétre nyerte vissza a születési súlyát, szóval nehezen indult be a hízas. Azóta a heti 150 grammja megvan, szóval nincs miért aggódnod. :-)
2010. dec. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!