Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hós babád milyen nagy...

10 hós babád milyen nagy (magaság, suly, esetleg ruhanéret), mennyit eszik (rendes étel, gyümi, nasi/gramm? Folyadék/ml? ), hányszor van kaki? Fiú? Lány?

Figyelt kérdés
Nagyon köszönöm a válaszokat.
2011. márc. 5. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:

10 hósan 76 centi és 10 kiló volt!

4* evett szilárdat! 10 órai: krémtúró, vagy valami tejes gyümis valami, majd 2 körül ebéd (ált akkor még bbiétel) majd 5 körül gyümölcs (már harapta vagy cikkekben ette a mandarint pl) 7 óra körül megint főzi (ált ez is bébikaja, bár darabos)

ÉS reggel, délben este szopi azt nem tudom mennyi!Meg ha még kért nappal akkor is kapott!Inni vizet ivott kb 1-1,5 decit/nap!

A többiből egy üveg, vagy egy natúr jogi valamivel...Szóval remélem érthető!


13,5 hós koráig nem volt hajlandó csak bébiételt enni (főzinek)és csak darabosat!8 hs korától addig csak 4 fajta darabos bébiételt evett meg :(De túléltük, és ma már csak kb 2-4 üveg fogy egy hónapban :)


15 hós lány!

2011. márc. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

9 kiló és 79 centis volt, 80-86-os cuccokat hordott, lány.

Akkor kezdtem el neki a 3. szilárd kaját bevezetni(a reggelit), még 4x cicizett nappal.

2011. márc. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

a fiam 10 hósan már 92-es ruhákat hordott, 21-es lába volt, és kb 11 kg volt.

reggel tápszer kb 250-300 ml, reggelire kb fél szeretnyi kenyér valami feltéttel vagy kencével, tízórai 2 dl joghurt/túró gyümölccsel és pár szem kekkszel, ebédre kb 2,5 dl főzelék vagy főtt kaja, uzsira kb fél szelet kenyérféle valamivel, vacsi főtt kaja kb 2 dl, elalvás előtt tápszer kb 250-300 ml. naponta legalább 1 liter vizet megivott

kb napi 5 kaki volt

most 12 hós, 12 kilós és 23-as lába van. a 92-es holmikat most növi ki.


a lányom 10 hósan 86-os ruhát hordott, kb 9 kiló volt, cipőméret 17-es.

kaja leosztás mint fentebb, csak kisebb mennyiségeket evett/ivott és napi 2-3x kakilt.

2011. márc. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
18.32-es vagyok, még annyit, hogy mindketten hamar elfogadták a darabos kaját, meg úgy egyáltalán a hozzátáplálással elég jól haladtunk mindkettőnél, nem válogatósak a mai napig sem. ők 10 hósan már egyáltalán nem igényelték a pépeset, nem is szerették, tetszett nekik a harapás meg a "rágás", bár a lányomnál bajban voltam, mert neki az első fogai 13 hósan bújtak ki (egyszerre 4)
2011. márc. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi.

Az enyém 80 cm, közel 10 kg, kislány. Nadrágböl már jöhet a 86, a blúz 80, a body 74.

Az én babám nagyon keveset eszik. Rendes étel vagy üveges babaétel + gyümölcs, tejpép, nasi együtt alig 100-180 grammm naponta, folyadék 600-700 ml- kizárólag tápszer(már nincs tejem 3 hónapja), elelváshoz és éjjel.

Az enyém is csak 4-5 féle ételt fogad el. Almás, babánonos husi és Körte+barack+ husi, uveges, sárgarépa + husi amit én turmixolok, a joghurt és a tejpép. Ja és most felfedeztük a teljeskiörlésű tönkölylisztől készült piskótát, a bióboltban. Ebből elmajszol 2-3-4 egyedül.

Gyümiből alig. A mandarint szereti a legjobban.

Várok még válaszokat!

2011. márc. 5. 18:36
 6/6 A kérdező kommentje:

Cipőméret 19 és 20 határán, tehát 20-ast vettünk.

Kaki 32-3-4. Szerintem jóval nagyobb mennyiség, mint amennyit megeszik.

2011. márc. 5. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!