Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vesztek karácsonyra 1,5...

Mit vesztek karácsonyra 1,5 éves gyereketeknek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 22. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Hintalovat, építőkockát, első laptopomat, kockafaló bohócot, kalózos kincsesládikót! :)

Persze nem mindet tőlünk, nagyszülőktől is...

2010. nov. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lányom van,a következőket kapja:baba,babakocsi,mágneses rajztábla,Duplo.Plusz a fa is nagy élmény lesz neki minden bizonnyal.Amúgy a keresztszülők babakonyhába felszerelést vesznek(tányér,pohár,csésze...-imád főzőcskézni).Gondoltam még gyurmára,de lebeszéltek róla(túl kicsi hozzá).

Minden jót nektek!

2010. nov. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem 15 hónapos lesz karácsonykor.

Bukfencező Moni babát kap, és Duplot.

Van egy nővére, aki által már rengeteg játékunk van, így most még elég bajos az ajándékozás.

2010. nov. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az első válaszolótól szeretném kérdezni: milyen első laptopot vesztek neki? nem linkelnéd be? én is gondolkodtam a laptopon, de nem kicsi még hozzá?


A 2. válaszolónak: szerintem nyugodtan vehetsz gyurmát, az én kisfiamnak már régóta van, időnként elővettük, de amíg be akarta kapni, akkor gyorsan el is raktuk, és kb 2 hónapja már nem akarja benyelni, (16 hónapos) és nagyon szereti,mindig mutogat, hogy vegyem le neki. Igazán gyurmázni még nem tud, csak nyomogatja, meg szétszedi, de tetszik neki!


én egyébként ajándékként gondoltam a duplóra (bár még nem tud építeni vele), a fa építőkockákra, fisher price tanuló telefon (nagyon szeret nyomkodni) meg a fakopáncs-nál láttam még jó dolgokat pl mesekocka, xilofon, formalap, szeletelhető gyümölcsök

2010. nov. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!