Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit vesztek 3 éves gyereketekn...

Mit vesztek 3 éves gyereketeknek karácsonyra?

Figyelt kérdés

Lányom van,de bármilyen ötletet szívesen veszek,mert nem tipikus babázós a csajszi.Próbálom már most összeszedni a gondolataimat,mert novembertől elkezdeném szépen lassan beszerezni az ajándékokat.Nem gondoltam egy nagy értékűre,inkább több kicsire.Gyurma,ceruza kilőve,mert van neki.

Köszi a segítségeteket!


2011. okt. 25. 07:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


ha érdekel valami csak írj,itt rengeteg jó dolgot találsz,a fiam is ebből kap és kapott is.

2011. okt. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ!
2011. okt. 25. 07:48
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom is 3 éves és ezek lesznek a fa alatt:

Rózsaszín görkori hello kittys védőfelszereléssel, királylányos ágynemű, aqva beads gyöngyök.Eddig jutottam.Meg ha meglátok még vmit.De sokkal több már nem mert még van egy gyerkőcöm (+keresztgyerekek)És nem olcsó egy nolmáris játék.

2011. okt. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

bicikli

kirakó (20-30 darabos)

mesekönyv


És amit ő szeretne, mert mindig mondja:

szerszámos láda

búgócsiga

zuzu pets vagy mi a fene az a futó hörcsög v tengerimalac, a reklámban látta

meg az a gyöngyös játék, szintén reklámból látta aqua beads?? azt hiszem ez a neve

2011. okt. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Játékkonyha, aqua beads, vagy vasalós gyöngy, csigafutam társasjáték, castle logix, puzzle, duplo farm, mesekönyv.
2011. okt. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy nem olcsó egy normális játék.Nem olcsót keresek,hanem a korának megfelelőt.Biciklije már van,mesekönyv rengeteg!

Amin én gondolkodtam:puzzle(kevés darabos),pötyi,memóriakártya(esetleg),kenguru labda(két füle van,ugrálni lehet rajta),öltöztethetős baba.

Görkorit még nem gondoltam-esetleg rollert,de tél lévén azt inkább majd a nyuszi hozza.Játékkonyha-meggondolom,mert főzőcskézni nagyon szeret!

Köszönöm mindenkinek az ötleteket!!!

2011. okt. 25. 09:08
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Műanyag állatokat (schleich, littlest pet shop), bármit, ami cicás, mert mindene a cica mostanában, nagyszemű gyöngyfűzőt, mesekönyvet, bármit, ami micimackós, színezőt minden mennyiségben, valami építőjátékot (mondjuk fakockákat, mert ami van, az már kevés)
2011. okt. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, 3,5 éves a kislányom, de ezeket kapja majd:

Anna és Peti mesekönyv, ugrálólabda(ezt már nagyon várja), állványos mikrofon (mostanában imád énekelni), Bogyó és Babóca dvd 2. része, pénztárgép, kis babaház.

A játékkonyha nagyon jó ötlet. A kislányom azt a 3. szülinapjára kapta és nagyon-nagyon szereti! (Smoby Bon Apetit konyha) Memóriakártya is jó ötlet, azzal is szeret játszani a lányom. :-)

2011. okt. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2011. okt. 25. 20:06
 10/11 anonim ***** válasza:
És te kérdező miben gondolkodsz?Hátha te adsz vmi jó ötletet!
2011. okt. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!