Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Varandos vagyok 11hetes de...

Varandos vagyok 11hetes de engem nagyon erdekel az a kerdes hogy honnan lehet megtudni a gyermek nemet ha gombolyu a has fiu, ha a csipo vastagodik lany? Avagy forditva mert bele gabalyodtam!

Figyelt kérdés
2009. jan. 14. 02:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A XXI században a születendő gyermekek nemét ultrahangos vizsgálattal szokták megállapítani.
2009. jan. 14. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az első válaszolónak! :) Ez a gömbölyű meg csúcsos has nagy butaság! Nekem nagy kerek hasam volt, mindenki azt mondta, hogy milyen lányos hasam van. Az UH-n meg mindig fiút láttak, és természetesen az is lett. :)
2009. jan. 14. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
12 heti UH-n lehet már meg is mondják! De nem a hasad alakjából az tuti! :)
2009. jan. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még az utolsó héten is azt mondták az "okosok"hogy nem jól nézte a doki nem fiu hanem kislányom lesz!! Hát mégis az orvosnak lett igaza nem az okoskodoknak kisfiam született!
2009. jan. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem az "okoskodók" lépten - nyomon az hajtogatták, hogy milyen fíús pocakom van, bár én tudtam már az elején az ultrahanból, hogy kislányom lesz, és az is lett. Az első babám kisfiú volt, a második kislány és mind a kétszer ugyanolyan nagy, ugyanolyan formájú volt a pocakom.
2009. jan. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindvégig azt mondták, hogy nekem csak is fiam lehet mert olyan csúcsos a hasam, de az orvos azt mondta az ultrahangon, hogy lány lesz és az is lett.
2009. jan. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha megmondod a fogantatas honapjat es hogy hany eves voltal akkor, megmondom, hogy fiu v. lany!
2009. jan. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kérdésre a válasz: A népi babona vagy hiedelem szerint ha csúcsos a has, akkor valószíűbb a fiú, ha gömbölyű akkor lány. Ha svagyú és sós ételeket kíván jobban a kismama akkor inkább fiú, ha édes szájú a kismama akkor meg lány. De a biztosabb az UH. És az sem 100%! Nekem lányom lett. A 16.héten már meg is mondta a doki. És én valóban édesszájú voltam. Viszont a pocakom az elején nagyon változó formákat vett fel. A végére azonban nagyon gömbölyű lett. De ezek a dolgok amiket kérdeztél tényleg csak népi megfigyelések. Van akinél van alapja, van akinél meg nincs. Boldog babavárást.
2009. jan. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!