Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Libero Comfort Fit 4-es...

A Libero Comfort Fit 4-es pelusnak gumis a hátulja?

Figyelt kérdés
Már egy ideje nem vettem Liberót, de olvastam, hogy sok probléma volt a gumírozással. Most vettem egy csomaggal, de csak a tépőzárnál gumis, hátul a derekánál nem. Ez hibás, vagy ilyennek kell lennie?
2010. nov. 23. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk gumis a derekánál.
2010. nov. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor visszaviszem.
2010. nov. 23. 11:52
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekünk is gumis volt az előző (mikor olvasgattam a problémákat nem is értettem) a mostaniból viszont kifelejtették.

Én nem vacakolok vele, így is jó, bár eddig a pamperst használtuk, és a gumi miatt váltottunk, de így is elhasználjuk. Majd nem adok neki körtét, amitől még a nyaka is kakás lesz ha gumis a dereka, ha nem :o))

2010. nov. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én épp tegnap küldtem vissza a Liberonak 1 db-ot a 84 "selejtes" közül + írtam 1-2 sort hozzá. Próba-szerencse...
2010. nov. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
annak gumisnak kell lenni,akkor kifogtad a hibás szériát.Írj a liberónak,küldj vissza egy pelenkát,mellékeld a csomagoláson levő vonalkódot is,és fognak kárpótolni.Legalábbis én úgy hallottam.
2010. nov. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hibás. Írj nekik! Én visszaküldtem, és küldtek helyette pelenkát, ugyanazt a méretet és kiszerelést.

Szóval 1 db hibás pelus, meg a gyártási szám kell hozzá!

(a vonalkód nem jó)

Én a Liberoklubnak írtam e-mailt. Aztán megadták a postacímet, oda kellett elküldeni ajánlva a pelenkát + a gyártási számot.

2010. nov. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ma visszavittem az üzletbe (dm), de nem tudták kicserélni, a többi csomag is hibás volt. Előtte leellenőrizték valami belső listán, hogy ez is a hibásak közt van-e. Ez nem világos, hogy ha van listájuk a hibás termékekről, akkor miért rakják ki őket a polcra. Vissza adták a pénzt, de mivel kuponnal vettem, nem az egész összeget. Viszont a kupont már nem adták vissza, így ha akkor ott veszek egy másik pelenkamárkát, arra nem tudtam volna érvényesíteni, a teljes árat kellett volna kifizetnem. Így mégiscsak visszahoztam a hibás csomagot. Nem tartott az egész "csak" egy órát :((((.

Azt hittem, hogy visszavinni egyszerűbb lesz, de inkább írok én is a Liberónak.

2010. nov. 23. 15:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Én vissazküldtem egy darabot, gyártási számot két hete.Írtam hozzá egy levelet. Egy hete kaptam egy másik nagy mega pack csomaggal kárpótlásként:) Jobban megéri visszaküldeni. Elhasználtam a gumi nélkülit is meg kaptam egy darabért 84-et. Nagyon rendesek voltak!
2010. nov. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!