Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hartan skater 3 kerekü babakoc...

Hartan skater 3 kerekü babakocsinak a hátulja kicsit "inog"ha mozgatom a tolókart jobbra-balra. Ez normális vagy rossz lesz a babakocsi?

Figyelt kérdés
Ha tolókarját megmozgatom jobbra ballra,inog a kocsi.....Amúgy stabil,semmi baja...Tegnap kaptam ajándékba használtan.Rossz lesz a kocsi,vagy ez normális???
2011. júl. 13. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Amíg csak a vastagbetűs részét olvastam el a kérdésednek, már gondolatban reagáltam is rá. De olvastam tovább, és már látom is...

Az lett volna a kérdésem, hogy használt e a babakocsi... De látom igen. Nekem volt olyan 3 és 4 kerekűm is, ami inogott, ha a tolókart mozgattam. A 3 kerekűt teszen vettem, az eladónak ugye nem volt erről a problémáról tudomása... és visszavette. A 4kerekűt is használtan vettem, de pár alkalom után lett ilyen ingó a kocsi. Nem masszív, nem megbízható, olyan mintha szét akart volna esni.

Ekkor vettem egy új 3 kerekűt, már 7 hónapja megvan, megy mint a tank és nem inog, semmi baj vele.


Volt több babakocsink amúgy, és csak ez a 2 volt ilyen ingó, a többi nem. Tehát nem normális, vegyél inkább másikat.

2011. júl. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez a kocsi stabil ha tolom.Semmi baj vele.CSak ha mozgatom a tolókart jobbra balra akkor így mozog mint a kocsonya.....
2011. júl. 13. 15:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, önmagában lehet, hogy stabil, de ha mozgatod a tolókart, az arra utal, hogy valami nem okés vele. De te tudod. Viszont ha majd baj történik, ne csodáld:(
2011. júl. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!