Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tegnap a nagy esőben egy...

Tegnap a nagy esőben egy idióta autós lecsapott bennünket. A foltot nem tudtam kiszedni. Mivel próbálkozzak?

Figyelt kérdés
A kislányom világos rózsaszín kabátjából nem jött ki a folt, én nem láttam hogy olajos folt lett volna inkább csak sáros foltnak tűnt, de nem sikerült kimosni, halványabb lett, de nem jött ki. Mivel szedjem ki, még most kapta 2x volt rajta.
2010. nov. 23. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A sár, föld zsíros. Én az ilyen foltokat konyhai folyékony mosogatószerrel, vagy mosószappannal szoktam kiszedni.
2010. nov. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vanis mosószappan, vagy pur mosogatószer jó rá? Most várjam meg míg megszárad, vagy így vizesen is jó.
2010. nov. 23. 12:59
 3/6 anonim válasza:
100%
Én vanish szappant használok ilyen esetben és eddig mindig bevált. Vizesen bedörzsölök, és hagyd úgy pár órára, majd jöhet a mosás. Sok sikert. :)
2010. nov. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

ultra paszta, én ezt használom a foltokra

[link]

2010. nov. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, máris hozzáfogok.
2010. nov. 23. 13:03
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
vanis szappan + folyékony vanis együtt jött be nálam!!
2010. nov. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!