Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyiket vegyem? Espiro Magic...

Melyiket vegyem? Espiro Magic 3 vagy Baby Point Mark 3 vagy Eurocart Lira 3 vagy Xbaby vivi? Érvek. Ellenérvek. Tapasztalatok.

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 15:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekünk baby point van.Espirot láttam ugyan olyan.Én maximálisan megvagyok vele elégedve.A gyerek beöltöztetve is kényelmesen elfér,könnyű,könnyű tolni is.Bár a kereke kicsik.Tavaly a hóban(falun)nehezen tudtam tolni.
2010. nov. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia!Átnéztem most ezeket a kocsikat!Tapasztalatom nincs!De tavasszal készülök venni valami hasonlót!Én a Quinny zappot néztem használtan,mert kicsire csukható,viszont a nagy bajom vele ,hogy egyáltalán nem lehet dönteni!Ezek közül nekem 2 nagyon bejön!Eddig nem is ismertem!!!!De szerintem nagyon szuper az Eurocart Lira 3 és a Xbaby vivi!Az eurocart nagyon könnyű,a vivi meg nagyon strapabírónak tűnik,bár annak nem találtam meg a súlyát!De ha nekem választanom kellene,akkor a vivit venném!
2010. nov. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szia! nekünk espiro magic-ünk van, nagyon bevált! elfér a citroen c1 csomagtartójában is és dönthető! ügyes, városi kiskocsi. de falusi utakra ténlyeg nem ez a legjobb választás.
2010. nov. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
espiro magic 4 van nekünk, jól lehet dönteni, könnyen lehet irányítani, én nagyon szeretem. Nekünk egy régebbi puntónk van és annak a csomagtartójába is befér. A Quinny-t tényleg nem lehet így megdönteni, mint ezt. Bírja a strapát is, már többször teszteltük.
2010. nov. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mind a négy babakocsiból kinéztem egy-egy színt és egyik sincs. Ilyen az én szerencsém. Eddig négy helyen kérdeztem. Valami hasonlót nem tudtok?
2010. nov. 24. 15:10
 6/11 anonim ***** válasza:
Már lassan egy hónapja vadászok Espiro Magic 4-re, de sehol sincs:( Nekem is ezek a kocsik tetszenek, amiket te írtál.
2010. nov. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Most még találtam egy hasonlót, ami nekem tetszik, nézd meg!

Osann iron a neve!

2010. nov. 25. 09:31
 8/11 anonim ***** válasza:
az sem rossz, sőt!!! Néztem még a Pikolo Piko sportkocsit, kinézetre detto olyan, mint az espiro és ahogy látom, ugyanolyan a működése is.
2010. nov. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Itt az Espiroból van egy pár szin,de szét is nézhetsz.A baby pointos válaszoló vagyok,mi innen rendeltük.

[link]

2010. nov. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Beszéltem az apróságok boltjával és nincs abba színbe olyan amit szerettem volna, sőt azt hiszem náluk egyáltalán nincs már espiro. Megrendeltem a xbaby vivit zöld színbe, ehhez van minden, ez is egy szempont volt, igaz kosara nincs, de van táskája és még alkudtam is és elengedték a postaköltséget és 2000 Ft-ot.

Ti milyen idős korában mernétek ezekbe bele rakni a gyereket, vagy próbáljuk ki mennyire kényelmes?

2010. nov. 27. 09:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!