Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Okozhatnak étvágytalanságot a...

Okozhatnak étvágytalanságot a megfázásra kiírt Ospamox, Ambroxol-Q vagy a Fenistil cseppek?

Figyelt kérdés
4és fél hós babám 8 napja kapja ezeket, és szörnyen keveset eszik. Ma is egész reggel könyörögtem bele a tápszert, és csak keveset evett. Eleve nem nagy étkű, hát még így. Képes 5óra elteltével is csupán 80ml-t megenni. (Sztem ez így nem elég egy 7.24kg-s babának.)Igaz, elvan Ő, csak én vagyok kiborulva. Pedig eddig nagyon szépen fejlődött. Remélem nem okoz problémát ez a megfázás a gyarapodásában.
2009. jan. 14. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Magában a megfázástól is étvágytalanabbak a babák ,de természetesen a gyogyszerektől mégjobban ,gondolj csak bele egy idegen anyag ,és még ráadásul mellékize is van!Jobbulást nektek!
2009. jan. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ja és elfelejtettem ha nem is eszik olyan sokat ,de probáld itatni a folyadék miatt!
2009. jan. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem issza a babateát, forralt vizet sem, sosem. Máskor is kínálgattam már neki, de nem kell. Most alszik, kíváncsi vagyok, kér-e enni, ha felébred.
2009. jan. 14. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!