Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fogzás okozhat étvágytalansá...

A fogzás okozhat étvágytalanságot?

Figyelt kérdés

Kisfiam 10 hónapos, a 4 metsző már kint van, most a jobb felső mellett nő az 5.(meg alul is fehér az ínye).

Tegnap éjjel 1 órát kínlódott, sírt, szerintem a foga miatt lehetett, korábban is volt ilyen.

De ma alig akar már enni, nehezen tudom beletuszmákolni az ételt, pedig a gyümölcsöt nagyon szereti, most azt sem ette.Ebédre a kedvencét csináltam, remélem megeszi...

lehet a foga miatt?


2011. aug. 10. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. 1-2 nap és túl lesztek rajta.
2011. aug. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A fogzás okozhat étvágytalanságot,főleg kanalazni nem szeretnek ilyenkor a babák!A lányom ilyenkor szinte csak tápszert iszik pár napig,a doktornő szerint ez nem gond.
2011. aug. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
persze, 2,5 éves a kisfiam. Jön az utolsó 2 rágófoga. 1 hete alig eszik valamit, mindenből pár falat.
2011. aug. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

Szopizni szopizik nap közben is, igaz nem túl sokat.

Amit eszik azok olyan dolgok, amiket maga tud harapni...kenyér, kifli, pogácsa, piskótatallér...de hát csak ezeket enni, az se jó.

Remélem hamar visszajön az étvágya.

2011. aug. 10. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!