Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az jó, ha a tejpépet a rendes...

Az jó, ha a tejpépet a rendes adag tápszerrel csinálom meg?

Figyelt kérdés

Cumisüvegből már nem fogadja el,mert csak kanállal hajlandó enni,viszont a napi 2 tápszer még kell neki!

6 hónapos.


2009. jan. 14. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor add neki pohárból a tápszert. Nem jó a tejpépet tápszerrel megcsinálni!

Boldog babázást kívánok! 8 hónapos anyuka.

2009. jan. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom 8 hónapos és én is kénytelen vagyok így csinálni mert sajnos pohárból sem fogadja el. Iszik mindent pohárból de a tápit nem. Úgyogy csináld így nyugodtan. Semmi baja nem lesz tőle. Üdv.
2009. jan. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én ezt nem értem.

A tejpép eleve sűrű, azt tányérból kiskanállal kell adni.

A tápszer pedig folyós, amit cumisüvegből.

Próbálj meg nagyobb lyukú cumira áttérni,esetleg másfajta cumisüvegre, vagy add csőröspohárból, esetleg kifelé perdülő szélű pohárból.

2009. jan. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem értem mit nem lehet érteni ezen. A lányom nem fogadja el egy hete a tápszert, márpedig arra szüksége van. Se cumiból, se pohárból, se csőrös itatóból, sehogyan sem. Ezért aztán keverem tejpéppel. Ugyanis a tejpép és a tápszer nem ugyan az. Mások az összetevői és más vitaminforrásokból áll. Ezért kell sajnos kutyulgatni a kettőt mert így kanállal elfogadja. Hát ez van.
2009. jan. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáljatok áttérni más tápszerre, hátha ráunt az ízére.
2009. jan. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!