Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy viselkedsz az orvosnál?

Hogy viselkedsz az orvosnál?

Figyelt kérdés
kicsit furán érzem magam, mert nem vagyok az a fajta, aki az orvosnál folyamatosan babusgatja, nyugtatja a gyerekét. Egyszer kétszer megsimizem, nincsen semmi baj és ennyi. Totál leblokkolok és nem jön ki semmi értelmes a számon, amikor a gyereket hol ezért, hol azért vizsgálgatják.
2010. nov. 23. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Úgy mint itthon!

Nekem nincs gondom a dokinál szerencsére!

Viszont van olyan ismerősöm aki hozzá sem tud szólni a gyerekhez, őt nagyon tudom sajnálni mert mikor kijövünk akkor semmi gond nincs és normálisan tud beszélgetni.

2010. nov. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jé, ezzel én is pont így vagyok. Ma is épp így jártam... Rossz érzés nagyon!
2010. nov. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, nekem ezzel sose volt gondom. Nem sokszor vittük rendelőbe, mert házhoz jön a doki bácsi, így itthon semmi feszültség nincs bennem. De a rendelőben sem volt gondom. Szimpi a doki, bízol benne? Nem kellene esetleg másikat keresni, akinek a társaságában nem érzed rosszul magad?
2010. nov. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Huhh, ugyan így vagyok!!! :( Utólag veszem mindig észre... nem tudom, sosem voltam, itthon sem az a folyton állandóan babusgatós típus, persze sokat szeretgetem, de a fiam eleve nem az a bújós fajta. Dokinál is ez van, ő mászkál, én nézem, stb. Ha bent vagyunk, ha kérdez a doki én válaszolok, de ennyi. Sokszor még azt sem tudom a kicsit hogy nyugtassam meg ha pl. szurit kapott :(
2010. nov. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A dokival semmi bajom.

Én sem vagyok eleve az a babusgatós, folyton gügyörésző típus, de a dokinál meg végképp:)


Köszi a válaszokat.

2010. nov. 24. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!