Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1oran belül el kell fogyasztan...

1oran belül el kell fogyasztani a bekevert tápszert? Akkor eselyunk sincs menni valahova?

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 13:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
De igen. Ha külön viszed a vizet és a tápszert. A cumis üvegbe megmelegíted a vizet, és beleteszed termosztáskába.
2010. nov. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezt hogy érted?? Vidd magaddal külön a vizet meg külön a tápszert és akkor keverd össze ha esszik a babád!
2010. nov. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Lányom másfél hetes korától tápszeres. Termoszban forralt, meleg víz, bellé kis zacsi tápszer...ott és akkor eszik ahol csak akar a gyerek. Én még a tescó közepén is kevertem neki annak idején. Ezért nem érdemes otthon maradni.

Van aki a cumisüvegbe rögötn beleteszi a kiadagolt port, de én azt azzért nem szerettem, mert sosem tudtam mennyit eszik egyszerre, nekünk ez nem vált be.

2010. nov. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Termoszban jó meleg víz, kis üvegben hideg víz.Pici dobozba előre kiporciózod a tápszert.Ezeket csak össze kell kutyulni is kész.
2010. nov. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem van kimondottan tápszer tartó dobozaim. van termosz táskám, és úgy megyünk.
2010. nov. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én mindig kimértem a vizet a cumisüvegbe és vittem külön a tápszerport. Mindig akadt egy hely, ahol meg tudtam melegíttetni a cumisüveget mikróban. Utána bele a por és kész.

Meg is őrültem volna, ha ilyen miatt nem tudtunk volna kimozdulni:)

2010. nov. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz ha előre bekevered,és úgy viszed el.Sosem volt ebből problémája a kislányomnak,pedig 10 napos korától tápszeres.
2010. nov. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen,1 órán belül ajánlatos odaadni a picinek,nem szabad tartogatni.Jó megoldásokat irtak itt előttem,de az is egy ötlet,hogy a két etetés között mentek el valahova,ha van program és akkor még cipelni se kell a tápszert meg hozzá a vizet.Általában 4 óra 2 etetés közt az idő,mondjuk nem tudom mennyi idős a babád,ha nagyobb már akkor kicsit tovább is kibirja talán és nem éhezik meg olyan hamar.4 óra alatt meg sok mindent el lehet intézni,csinálni.
2010. nov. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is külön hordtam,sőt éjszaka nem csámborogtam a konyhában:termoszban víz+1 üveg és a tápszer bent volt a szobánkban.A kórházban viszont a csecsemős azt mondta 3-4 órát normál szobahőmérsékleten elvan a kész tápszer.
2010. nov. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!