Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem lesz baja a hideg tapszert...

Nem lesz baja a hideg tapszertol? Nem fogadja el 40 fokon, csak szobahomersekleten, nem kap hashartyagyulladast?

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 14:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért pont hashártyagyulladást?
2010. nov. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk is ez a helyzet hogy szinte hidegen issza csak meg. 15 másodpercre szoktam csak betenni a vizet a mikróba. Én is kiváncsi vagyok a válaszra. Bár gondolom hogy nem lesz tőle baja, hisz a sima vizet vagy teát is szoba hőmérsékleten szokták inni
2010. nov. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kislányom sem eszi meg melegen. Már 7 hónapos múlt és eddg semmi baja nem volt.
2010. nov. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az enyém 1 éves kor után a nyáron kezdte el, hogy melegen nem kérte. Szobahőmérsékleten kapta utána, nálunk nem volt gond.
2010. nov. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az anyatej sem 40, csk 36,6 fokos kb. A fiam tápszeres volt 5 hónapos korától, és azt is mindig csak langyosra csináltam, azért eszi meg úgy a babád, mert úgy természetes szerintem. Ne aggódj, nem lesz baja.
2010. nov. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Miért kapna hashártyagyulladást? Ki mondta ezt neked???


14 hónapos lesz a kisfiam, és csecsemő kora óta szinte hidegen, épphogy langyosan itta a tápszert, most a tejitalt. Még nem volt hashártyagyulladása, és nem is lesz, mitől is lenne?? Nem értem.

2010. nov. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
hashártyagyulladást?! Jézus... a vizet vagy a teát is 40 fokosan adod neki?! a "hideg" ételeknek semmi köze a hashártyához!
2010. nov. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Anyosom ijesztget, hogy hashartyagyulladasa lesz, meg hogy nem szabad igy, megbetegszik
2010. nov. 24. 14:58
 9/12 anonim ***** válasza:
Jéééézusom... ne hallgass rá, fogalmam sincs, honnan szedi, de óriási hülyeség, már bocs.
2010. nov. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
bocsi de szerintem is hülyeség én is kb 15 mpre rakom a mikróba a vizet.
2010. nov. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!