Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lila ecsetelőt írt fel a doki...

Lila ecsetelőt írt fel a doki a babám nyakára pati szerűek vannak rajta mit tegyek, hogy ne kenjem össze a ruciját? S a popsijára is ezt használjam? De mivel kenjem?

Figyelt kérdés
Kenjem neki fürdés után hadjam megszáradni?És hányszor kell alkalmazni?Köszönöm előre is a segítséget!
2010. nov. 24. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ha nem akarod, hogy lila legyen a ruhája, akkor ne kend rá. Bocs, hogy ezt írom, de bármit csinálsz, biztos hogy olyan lesz. Ha szerencséd van, kijön a mosásban. Ha meg nem, akkor amíg ecseteled, adj rá olyan ruhát, amit nem a családi fotózásra tartogatsz, esetleg vegyél néhány olcsó bodyt erre a célra...

Hogy pontosan hányszor és hova, azt meg kérdezd meg az orvostól, vagy a patikustól.


Úgy nem egészen mellesleg arra nem mondott semmit, hogy mitől alakultak ki? Mennyi idős a babád? Esetleg valami ételallergia?

Mert az ecsetelés nyilván valóan helyi kezelés (a pöttyök lehet, hogy elmúlnak), de ha az okot nem sikerül megszüntetni, garantáltan újra jönnek...

2010. nov. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én csak a száját ecseteltem, de ahogy csöpögött a nyála, úgy lett tiszta lila a ruhája.

nekem 1 mosással kijött a ruhákból. ariellel mosok.

sajnos ez ilyen... nem hinném, hogy tudsz mit tenni... pont a nyakánál.

fontos! max. 2x kend egy nap.

popsijára miért kéne ezt használni? a doki mondta?

2010. nov. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Vegyél pár turis ruhát,azt nyugodtan összekenheti.Nekünk se jött ki a ruhánkból,akármivel mostam.

2010. nov. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!