Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cumisüveg melegítőt hogyan...

Cumisüveg melegítőt hogyan használjam?

Figyelt kérdés
Úgy csináltam ahogy a leírás van és hideg maradt az anyatej. Tettem bele pici vízet és cumisüveget beletettem a tartóba és úgy a melegítőbe majd feltekertem 70 fokra. A lámpa kigyulladt majd elaludt és a tej hideg maradt. Mit csináltam rosszul? A tartó nélkül bele lehet tenni a cumisüveget?
2011. jún. 22. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen fajta? Arra a kis kosár szerű valamire gondolsz? Azt én sem használom bele. Én 40 egynéhány fok körülre szoktam csak tekerni.

Meddig volt benne? Talán elromlott a melegítő?

Nekünk ilyen van:

[link]

2011. jún. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Enyém is ilyen. És mennyi vízet lehet beletölteni?
2011. jún. 22. 22:15
 3/4 A kérdező kommentje:
Kb. 5 percet.
2011. jún. 22. 22:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha sokat teszel bele, kinyomja az üveg a vizet :) Szóval majdnem mindegy mennyit, kb. 1-2cm magasan talán. Én vizet teszek bele a tápszernek, fürdés előtt odakészítem, de azonnal melegedni kezd, ha felcsavarom. Ha feltekered, azonnal érezned kellene, nyúljál bele, csak meg ne süssön. Én van, hogy hallom, ha nem csavarom le, hogy elpárolog belőle a víz és serceg, annyira meleg, ha bekapcsol a termosztátja.
2011. jún. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!