Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit mondjak a doktornőnek,...

Mit mondjak a doktornőnek, hogy ne legyen kellemetlen?

Figyelt kérdés
Visszakellene menünk magánrendelésre,de nincs rá most 10 000 Ft-unk.22.-re van szakrendelésre időpontunk,inkább odajárnánk ezután.De olyan kellemetlen megmondani.Mit találjak ki helyette?
2010. nov. 24. 19:55
 1/10 anonim ***** válasza:

hozzá járnál szakrendelésre? akkor egyszerűen csak megjelensz ott és megmondod, hogy ezentúl így fogsz járni. szerintem nem kell magyarázkodni különösebben. ők is tudják, mi újság van, hidd el! szarabb, ha kitalálsz vmit. :)

most a gyerek az első (gondolom nála szültél, fogadott volt), rá fogod költeni azt a 10ezret, nem a dokinőnek adod.


egyáltalán nőgyógyász dokiról van szó? mert ez pontosan nem derül ki a kérdésedből.

2010. nov. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem nőgyógyász.Csak valamit mondanomkell, hogy ne várjon ránk, mi lennénk az utolsó betege.Még nem jártunk szakrendelésen,mert sokára kaptunk időpontot, és azért kezdtem el a magánrendelésre járni, hogy addig is történjen valami. De kéthetente nem tudok ennyit kifizetni-.
2010. nov. 24. 20:10
 3/10 anonim ***** válasza:
akkor hívd fel telefonon, és mondd meg neki, hogy elnézését kéred, de a megbeszélt időben nem tudsz elmenni váratlan anyagi kiadások miatt, és ezentúl szeretnél ismét szakrendelésre járni.
2010. nov. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Dec. 22-ére kaptatok időpontot?

Addig valahogy csak össze tudsz sporolni annyit hogy el tud vnni a kicsit.

2010. nov. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ha nőgyógyászról van szó ,akkor én úgy jártem h szülés előtt magánba fizetősen, aztán h megjött a babó változott az anyagi helyzet, meg párom munkahelye is , és már nem volt rá pénz :( így ahhoz a dokihoz mentem szakrendelésre, és hát meg se vizsgált... menjek magánba, fizessek... ez volt 2 alkalommal, és hát váltottam dokit!!! pedig mondtam h nem állok úgy anyagilag, de szted foglalkozott vele?!
2010. nov. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ha tudnék megtenném elhiheted.Három hétre van 15000 Ft-unk.Egy hétre rá meg már mehetünk szakrendelésre is.
2010. nov. 24. 20:45
 7/10 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki nyugodtan, hogy most nem tudtok ennyit kiadni, nem ez lesz szerintem az első eset, hogy emiatt mondanak le nála időpontot.
2010. nov. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 fotucsok ***** válasza:
szerintem tök mindegy mit mondasz. Mondhatod, hogy váratlan családi esemény miatt nem tudtok menni. Majd egyszercsak mész a szakrendelésre. Ott már nem kell magyarázkodni.
2010. nov. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Csak attól tartok mi van ha megkérdezi mikorra adjon másik időpontot:(
2010. nov. 24. 21:50
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát igen, szerintem is akar majd adni új időpontot. Én megkérdezném ezt, hogy "Sajnos most hirtelen olyan sok kiadásunk lett, hogy nem fér bele, hogy a magánrendelésre járjunk, nem lenne baj, ha a szakrendelésre mennénk?" Ez egyenes beszéd, és hidd el, nem kellemetlen. Mindenkinél előfordul ilyen, és az orvos is ember.
2010. nov. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!