Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megint valami mas? Nem kellet...

Megint valami mas? Nem kellet volna mar meggyogyulnia?

Figyelt kérdés
14 honapos,2 hete korhazba voltunk leguti megbetegedessel,4 nap mulva kiengedtek,itthon kapott meg 3 napig antibiotikumot,ra 1 napra belazasodott vissza vittem az ugyeletre.piros a torka 3 napja kapja a cedaxot ma elkezdett kohogni es folyik az orra.komolyan mondom nem ertem,holnap megyunk vissza.szerintetek mitol kohog?most szakadozna fel a gyogyszertol?
2010. nov. 24. 23:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Az antibiotikumok a vírusbetegségeken nem segítenek. Ha egymás hegyén hátán szedi őket akkor sem. Csak kinyírja a bélflóráját.

Adj neki inkább immunerősítőt (pl. Immunotrofina), ha elmúlt 10 kg, akkor akár béres cseppet is.

Ha ennyi antibiot kap, akkor nem árt vmi probiotikum mellé.

Köhögésre:

[link]

2010. nov. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mondjuk én nem vinném még dokihoz. Igazából nagyon ritkán ugrok azonnal. Ismerem a dokink elveit, általában telefonon megbeszélem vele az adagolást, de ennyi. Egyszeri lázra és kicsit piros torokra sosem adna gyógyszert, pláne ha 2 nappal előtte fejeztem be a másikat.

Köhögésre nappalra köptető, éjjelre köhögéscsillapító. Hagymatea, vagy lándzsás útifű, méz, citrom. Sok orrszívás, orrspray 3-szor, sósvizes izéke sokszor. Ha elhúzódik 2 hétig, akkor megnézi, de ha nincs láz, vagy rossz közérzet mellé, akkor ennyi a gyógymód.

2010. nov. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!