Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hós lányomnak szeretnék...

9 hós lányomnak szeretnék borsófőzeléket csinálni, még nem evett (amúgy mindent eszik már). Hogyan csináljam? Paszírozzam vagy ennyi idősen már nem kell? Jó lesz kjonzerves borsóból is?

Figyelt kérdés
2010. nov. 25. 07:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A konzervborsó valószíüleg túl sós én mindenesetre mirelittet használok. Ebben akorban már nem kell paszírozni, de villával össze kell nyomkodni vagy mixelni.
2010. nov. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is fagyasztottat használok!Paszírozni már semmiképp nem kell,sőt én már villával sem nyomtam neki össze,bár 9 hósan a lányomnak már 6 foga volt!
2010. nov. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En ugy csinalom a kisfiamnak, hogy egy kis hagymat megfuttatok olajon, radobom a mirelit zoldborsot, pici vizzel felengedem es beledobok egy zoldfuszer kockat izesitesnek (babaknak valot amibe nagyon keves so van). En mar behabarom neki lisztes-tejes rantassal mint magunknak (mi is ebbol eszunk csak mi a tanyeron utanna sozunk) de ha te meg nem akarsz tejet adni neki akkor csak siman tord egy kis villaval ossze es fott krumplival surusitsed.
2010. nov. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

konzervet ne adjál semmi képpen se, azt teli van mindenfélével.

Mirelitt az jó nagyon. Nem tudom van e aldi a közeletekben, ott lehet venni extra zsenge zöldborsót ami olyan édes mint a méz, elég kisszemű, de nem baj.

A korából adodóan azt mondanám, hogy nem kell paszírozni, az én lányom 8,5 hós, de már két hete össze se töröm neki.

Viszont ha először adod neki akkor szerintem paszírozd át.

nekem a legegyszerűbb megoldás az volt mikor a fokhagymanyomon átnyomtam.

2010. nov. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

SZia! Hogy kezdted és mikor a hozzátáplálást? Légyszi írj privibe!


Köszönöm

2010. nov. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!