Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónaposnak merjek adni...

5 hónaposnak merjek adni sárgabarackot?

Figyelt kérdés
4 hónapos kora óta kóstolgatunk,sokfélét evett már,de a sárgabarack ellen tiltakozik a védőnő,de miért?Az üvegen az van hogy 4 hónapos kortól...
2010. nov. 25. 08:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Adhatsz szerintem, csak óvatosan, mert hashajtó hatása lehet.
2010. nov. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én adtam annak idején, és sajnos nem bírta a fiam (se a frisset, se az üvegeset)! Mindig kihányta szegényke a sárgabarackot és az őszit is. Aztán utána néztem, nagyon sok hozzátáplálási táblázat 7-8 hónapos kortól ajánlja csak ezeket, mert savasak nagyon a baba gyomrának. 9 hónaposan kapott a fiam először, akkor már semmi baja nem volt tőle.
2010. nov. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

5 hónapos a fiam,és én adtam neki.Semmi baja.Mondjuk üvegeset,és nem frisset.Egy kis sinlakot,vagy gabona pépet ha hozzá keversz,nem lesz olyan savas a baba pocijának.

2010. nov. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Őszibarackot már egy fél üveggel is bevág és semmi baja tőle!Az almát nem adom neki,mert nagyon megfogja a hasát!Egyébként is nagyon szorulásos,úgyhogy egy kis hashajtás jól is jönne!
2010. nov. 25. 09:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia.Mi is 5 hónaposak vagyunk és én már adtam neki s.barackot.Üvegeset vettem neki alma-őszibarack-s.barack.Nestléset.Annyira nem volt oda érte,de szerintem csak azért,mert én nem szoktam neki üvegeset adni hanem mindig friss gyümit kap,de ügye most s.barackot nem lehet kapni.Hasa nem fájt tőle.:)
2010. nov. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!