Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos kisbaba minden evés...

5 hónapos kisbaba minden evés utánn nagyon sok tápszert vissza büfög. Még evés utánn fél óával is sok jön neki vissza. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2010. nov. 25. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem refluxos? Nekem az volt a fiam, voltunk kórházban. Felvették uh-on a refluxot, mégse írtak fel a.r tápszert. majd elvittem másik orvoshoz, aki csodálkozott a kórház nemtörődömségén. Beba a.r-t írt fel. javult, de még nem volt teljesen jól. kipróbáltuk a milupa, milumil a.r tápszert, azóta soha nem bukik.
2010. nov. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Milyen tápszert kap? Mióta bukik? Rendesen megböfizteted?

Nem kezdett el mostanság aktívabban mozogni, forogni?


Milupa M. AR tápszert kap a fiam születése óta. Volt, hogy attól is bukott néha, nem annyit mint anélkül.

2010. nov. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt, de nem vittem sehová, nem írattam neki másik tápszert. Szépen gyarapodott. Most 8 hónapos, és már szerencsére nincs ilyen gond. Ne aggódj, el fog múlni!
2010. nov. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

enyém is 5hósan kezdett így visszabüfizni sok tápit, és a gyümipépet amit megevett.

én kevesebb adag kaját adtam neki (amitől szintén kibírta a 3-4órákat napközben), és evés után még fél órát ültetve hagytam a babahordozóba, vagy pihenőszékben. utána már ha mozgott is aktívan, akkor sem jött vissza semmi.

viszont ha több kajcsit eszik, akkor mindez hiába, akkor egy hasprés után ömlik a szájából a "cucc":-)

a sok mozgástól van egyébként, és nálunk pl már attól is, hogy folyamatosan a szájában vannak a kezei, öklei, és néha szinte meghányatja magát.

ha majd ülni fog, és többnyire függőleges testhelyzetben lesz, ez el fog múlni - nálatok is, ne aggódj!

2010. nov. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem is a mozgás. én babóm refluxos volt, és az sokkal hamarabb kiderült, már kb két hónaposan. Kapott rá gyógyszert, akkor javult a helyzet, de amikor hat hónaposan kezdett mocorogni, mászni, akkor megint romlott a dolog, és ismét többször jött az anyag visszafelé.
2010. nov. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!