Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez már szobatisztaságnak számít?

Ez már szobatisztaságnak számít?

Figyelt kérdés

6 napja elkezdett bilizni a kislányom, de még alváshoz (éjszakára, délutánra már nem) van pelus. Kakihoz is kéri, de az egy időben nálunk problémás volt, szerintem azért. 6 nap alatt 3 baleset volt(későn értünk oda, fele a bugyiba, fele a bilibe). A pelenkába nem pisil bele(kaki 2 perc, és veteti le).

Ez már szobatisztaság, vagy majd csak akkor, ha már éjjelre sem kell? Az ugye nem baj, ha sima WC papírral törlöm neki? Krémezni szoktátok?

Bocsi, ha sok hülyeséget kérdeztem, de ebben semmi tapasztalatom nincs.


2010. nov. 25. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Hát ez még egyáltalán nem az. Szobatisztaság az, ha mindig minden (pisi,kaki) a bilibe megy.
2010. nov. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ügyesen haladtok, csak így tovább. Főleg, hogy ősszel-télen sokkal problémásabb a dolog.

Én papírral törlöm neki, néha-néha popsitörlővel. Este megnézem, milyen a feneke, ha kicsit is piros, akkor éjszakára vékonyan bekenem neki.

Szobatisztának tényleg akkor nevezzük, ha mindent megold nappal a bilibe vagy a wc-be, de ez már ez is sokat jelent.

Milyen idős egyébként? Önállóan szól, vagy ti ültetitek, hogy pisilni kell?

2010. nov. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
27 hónapos. Önállóan szól. Nem szoktam még csak kérdezgetni sem.(annak nem láttam értelmét, hogy én figyelgessem.) Délutáni alvásnál már egyáltalán nem pisil be. Éjszaka még szokott lenni a pelusba egy adag, de reggel ébredés után rögtön veszem le róla.
2010. nov. 25. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!