Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3és fél hós anyatejcis babómna...

3és fél hós anyatejcis babómnak el kellet kezdeni a hozzá táplálást! Ti mit és hogy adtok neki! mennyit! Nem akarom, hogy a tejem csökkenjen ezért kell sokat szopiztatnom is! akkor hogy tápláljak hozzá?

Figyelt kérdés
azért kellet gyümiztetni,mert gond volt a kakával!és mert hullámosan van tejem!vagy is:hét első két napja:normális,harmadik muszály fejni mert leszakadnak a melleim 3óránként,utána maradék 4-5 nap szinte pár csepp.majd lassan újra kezdődik előröl!már ittam,ettem normálisan eszek iszok!
2009. jan. 14. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia

Mi almalével kezdtük, de az ugyebár fog. Úgyhogy nálatok marad a baracklé szép lassan először 1-2 kanálkával, majd mindig lehet többet ha bírja. Gondolom tápszert is kap majd ha nem lesz elég a tejcsi a hét végére?

Főétkezéseknél én a krumlit kevertem mindig valamihez: alma-paradicsom-sütőtök sárgarépa. Ezt is csak fokozatosan először 8-10 kanál és másnap emeltem. Ha ezt is bírja 3-4 nap után próbálkoztam mással. Tízórai, vagy uzsonna pedig lehet gyümölcs desszert+rizspép. Bár én az elején adtam neki fél üveg gyümit, és utána annyit tápszert amennyit kívánt.

Szerintem szoptatások után kóstoltasd vele ezeket a dolgokat, ha tényleg kevés lesz a tejed akkor ne kelljen kapkodni a fejed. :) Ráadásul sokszor olvasom, hogy nem akarja a bébi elfogadni a tápszert, mert ugye az anyatej édeskés, az meg kissé kesernyés izű. Remélem tudtam segíteni.

Nem tudom ha csak a kaki miatt kellene hozzátáplálni arra van még számos megoldás! Kamillatea cukorral, infacol, espumisan, gripe-water...

Sok sikert!

2009. jan. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Mi 3 hónaposan mellé tápláltuk. Sajnos nem bírtam az én kis óriásbébim nagy igényét(4280g-al született). Én almát főztem neki krumplival, majd változatosság képpen tököt főztem másnap krumplival. Vagy csak krumplit. Répát csak akkor adtam neki, amikor hasmenése volt a fogzás miatt. Most már 6 hónaposak vagyunk, 9 kg és 2 szem foggal gazdagabbak..:)
2009. jan. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi 3hósak vagyunk de tápszeresek. Mi tegnap kezdtük el, baracklével a kaki miatt. Először reggeli után kapott 1-2 kávéskanállal és nagyon fintorgott. Utána kapott dután is 1-2 kávéskanállal akkor már vigyorgott hozzá. Este meg már rendesen követelte. Jah és meg is lett a barack eredménye. Mindenféle erőlködés és hiszti nélkül 2 kakis pelusunk is volt tegnap. Pedig azelőtt örültem ha 2 naponta kiprésel magából valamit.

2009. jan. 15. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!