Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kockafaló vizilovat és lábbal...

Kockafaló vizilovat és lábbal hajtós quadot is?

Figyelt kérdés

Egyik nagyszülőtől a vizilovat, egy rokontól a quadot (ez a legalacsonyabb kismotor féle,a legkissebb babáknak)kapná a kisfiam. Szerintetek kell egy babának két lábbal hajtós játék? Vagy az egyik helyett kérjünk inkább mást?10 hós baba

Esetleg valami javaslat a "másra"?:)


2010. nov. 26. 00:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Az ő korához még a kockafaló viziló lenne a legjobb. A quad az elektromos? Mert ha igen akkor az is jó mert az meg nem lábbal hajtós. Szerintem szeretné mindkettőt. Nekünk 3 féle van és 2 éves a fiam. Volt bébitaxija, amit most már kismotornak használ egész nap cirkál vele, van elektromos quadja is, és zenélő triciklije is :) Mindet imádja.
2010. nov. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A viziló jó, de a qvad helyett inkább fürdő játékot, vagy golyópályát, vagy járássegítőt kérjetek!
2010. nov. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Utolsónak: a víziló járássegítő.

Kérdezőnek: nekünk volt vízilovunk,de nem szerettem, mert nagyon könnyen gurul, és mire felállna mellette a gyerek, a vízilovat már fél méterre tolta :( Lábbal hajtósból szerintem jobb a kismotor, mert ilyen nagy terpeszben, mint pl a víziló ügyetlenebbek a gyerekek, legalábbis a lányomnak és a barátnőm gyerekének is a motor volt a könnyebb.

2010. nov. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: a golyópálya is jó, esetleg valami pakolgatós dolog, szerelős játék, gyümölcsök-zöldségek műanyagból. Ebben a korban a lányom imáűdott pakolni (azóta se múlt el :) )
2010. nov. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ilyen 4 kerekű kismotorra gondoltak


[link]

2010. nov. 26. 09:42
 6/9 anonim ***** válasza:
víziló: Rá is ülhet és lökheti magát a lábával. Na ez az, amire nem igazán alkalmas. Túl széles és nem fér el a gyerek lába, hogy tolja magát, valamint nagyon alacsony és a küszöbön már felakad az egész.
2010. nov. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezeketa járgányokat nem igazán tudja még használni!

Inkább olyat nèzzél ami elé leül, tud vele játszani, zenél, van rajta valami csörgő pörgő izé!


Ezt tudja tolni, és lekötik a rajra lévő kütyük.


[link]


tescoban is van most hasonló akciósan!


Szerintem 2 egyforma játék felesleges, inkább legyen többféle, hogy ne únja meg hamar.

[link]


vagy fisher price tanuló szék

2010. nov. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A lányomnak volt ilyen kismotor 10 hónaposan kapta, menni még csak kapaszkodva tudott,de a motorral tudta lökni magát. FP tanulószékünk már van.A vizilóról kezdek egyre inkább lemondani, mert elég széles az ülőfelülete.

A dínópálya tetszik!! :)

Ha vannak még ilyen jó ötleteitek, írjatok! Köszönöm

2010. nov. 26. 19:15
 9/9 anonim ***** válasza:
lányom is 10 hónapos,hintalovat kap a mamától,a másiktól pedig formabedobós játékot.
2010. dec. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!