Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vélemények a Fisher P. kockafa...

Vélemények a Fisher P. kockafaló viziló és zsiráf golyópályáról?

Figyelt kérdés

Használtakat nézegetem (még úgy sem olcsó), érdemes venni? Szereti a babátok, játszik vele? Hány hós babának ajánlanátok?

Köszi a válaszokat!


2011. márc. 4. 22:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Én csak a zsiráfos golyópályával kapcsolatban tudok nyilatkozni, a többi nincs nekünk.

Amikor megvettem a lányomnak használtan, épp hogy felállt kapaszkodva a járókában( 8 és fél hónaposan), de nem kapta meg, mert közeledett a karácsony. 10 hónaposan ez volt az egyik fő ajándék a fa alatt. Hát....ami a mottója "állj fel velem zsiráf", az egyszer sem mutatkozott meg. Soha nem állt fel ennek a segítségével, nem ezzel tanult meg felállni. Ráadásul kisebb mint gondoltam, ülve simán eléri a fejét, így nem is nagyon készteti az állásra. Karácsonykor, 10 hónaposan messziről szemlélte, de nem igazán foglalkozott vele. Mostanság odamászik hozzá, már megtanulta a szájába tenni a golyót, ezen jót mulat, gyorsan feláll, és nyomkodja a fején lévő gombot amivel el lehet indítani a zenét. Erre kicsit riszálja a fenekét és továbbáll.

Én azt mondom, hogy egyáltalán nem érte meg a pénzt, még úgy sem, hogy féláron vettem.

Az a baj, hogy soha nem lehet tudni előre, melyik babának mi tetszik.

2011. márc. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! Hát igen, ezt nem lehet tudni igazán melyik babának mi tetszik.

Viszont a vizilóról már hallottam dicsérő szavakat, kiváncsi vagyok itt hogy vélekednek róla.

2011. márc. 4. 22:35
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekünk viziló van.Én is használtan vettem négyezerért még a nyáron.Nagyon megérte!!Direkt azért vettem ezt,mert ez bébitaxiként is használható,így még most h már javában járnak is rá-rá ülögetnek(bár ők nem azok a nagy taxizósak).Ennek segítségével tanultak meg járni,azonnal ráéreztek az egyensúlyra,a telitalpas technikára.És a kockákat is szeretik.Én ajánlom,nagyon klassz,pár napja teszen már 2000 ft-ért is láttam!Golyópályát nem ismerem,az még használtan is nagyon drága,viszont ma vettem épp nekik 1700 ft-ért VTech tanuló fát,az ugyanaz,csak negyedannyiba került.
2011. márc. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ja és én 7 hósan vettem nekik a vizilovat.Egy darabig nem tudtak vele menni,mert nagyon gurul a kereke és elesnek vele.De aztán ahogy ügyesednek,már szépen tologatják.
2011. márc. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

A golyópályát bánom, hogy nem vettük meg a kislányunknak.

Az unokatestvérének van és akárhányszor nálunk vagyunk, az az első, hogy elkezd vele játszani. 10-15 percig se hall, se lát, bele van merülve teljesen.

Semmit nem csillapodik az érdeklődése iránta, pedig két hónap múlva 2 éves lesz. Bánom, hogy nem vettünk neki. A kis unokatestvére a zsiráfba kapaszkodva állt fel.

A vizilovas játékot nem ismerem.

2011. márc. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nekünk mind a 2 van és nagyon szereti a kisfiam.

Én nem bántam meg hogy megvettem neki.

2011. márc. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekem vízlovunk volt és maximálisan megvoltam vele elégedve.Tavaly előtt karácsonykor 10 ért vettem tescoban akciósan és nemrég adtam el 5ért.Taxinak nem igazán használtam mert van belőle még 2 neki.
2011. márc. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hasznos válaszokat! Vizilovat szerintem mindenképp veszek neki, a zsiráfon még gondolkodom.

Annak a tanulófának utánnanézek, ha még van ötletetek, hasonló játékotok van, szívesen fogadom!

2011. márc. 5. 14:14
 9/17 anonim ***** válasza:
Egyébként az FP oroszlános minimotor is nagyon klassz,én anno meg azon vacilláltam,hogy melyik legyen,ez e v a viziló.Az zenél és villog is,szintén járássegítő és taxi(motor,ki hogy nevezi) egyben.Ugyanúgy 4-5 körül árulják a teszen.Őszintén szólva mi a viziló "kockafalását" soha nem használtuk ki,nem szórja állandóan az ember a kockákat elé,ahogy megy a baba vele,a zenélős villogós játékokat pedig imádják a gyerekeim,lehet inkább jobb lett volna azt megvenni nekik.Szóval ajánlom a figyelmedbe ezt a játékot is.Nagyon tetszenek nekem azok a járássegítők is,amik később(vagy még akkor) játszóasztallá alakíthatóak,ill. a többfunkciós bébitaxik,amikhez van szülőkar,hintatalp,leesésgátló,zenélő-játszó pad,és szintén járássegítőként is használható.A lényeg végül is h jól kihasználható,többfunkciós darab legyen.A golyópályánál gondolj arra is,hogy a babád esetleg nehogy a szájába vegye a golyókat,én ezért mertem csak most 16 hósan venni nekik ilyesmit,ők mindent szeretnek megcsócsálni,nehogy bajt okozzon.
2011. márc. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, lehet igazad van a kockafalással kapcsolatban. :) Agyalok még a dolgon.
2011. márc. 5. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!