Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden nap fürdetitek a...

Minden nap fürdetitek a babátokat? Én 2 naponta, még csak 5 hónapos. Ez baj? Védőnő mondta, hogy elég 2x fürdetni, amíg nem kúszik-mászik.

Figyelt kérdés
2010. nov. 26. 09:12
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
55%
Mi is 2 naponta fürdetjük a babánkat, 8 hónapos. Nekem is a védőnő mondta, hogy felesleges minden nap fürdetni, csak a bőrét szárítom vele. Szóval szerintem nem baj :)
2010. nov. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
91%
Én minden nap fürdetem a 11 hónaposomat.Szerintem sokkal nyugodtabban alszik.
2010. nov. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
91%
Mi is minden nap fürdetjük!9 hónapos a kislányom!Sztem a gyerek hozzászokik ezzel is egy rendszerességhez! Tanácsolták nekünk is amikor megszületett,hogy 2 naponta elég,de amikor nem volt fürdés,nyügösebb volt,és nem aludt olyan jól!Így legalább a fürdés is lefárasztja egy kicsit!
2010. nov. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
93%
Szuletese ota minden nap furdetem a babamat...bekakil, bepisil, es szerintem erdemes a popsijat kukacat (nunijat) megmosni. Es nem mellesleg a rendszeresseghez ez is hozza tartozik.
2010. nov. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
94%
Én is két naponta fürdetem,mert nagyon száraz a bőre.5 hónapos,nekem a doki mondta,hogy ne fürdessem minden nap,főleg télen,mert nyáron ugye megizzad és érdemes lefürdetni,de ilyenkor ugye ezzel nincs gond!Vettem a DM-ben egy törlőkendőt(kifejezetten erre a célra van)és mikor nem fürdik,akkor azzal csak áttörlöm,meg átöltötetem,így megvan a napi rutin!
2010. nov. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
bocsi :átöltöztetem
2010. nov. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
75%
Első vagyok. Nyáron természetesen a nagy melegekben én is többször lezuhanyoztam a babám, akár minden pelenkázásnál. Nekem is jólesik olyan nagy melegben a felfrissülés. Amúgy a kislányom szerencsére nagyon nyugodt baba, ahogy megeszi a vacsiját, már alszik is, szóval nálunk a fürdés ilyen szempontból nem téma :)
2010. nov. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
88%
Mióta megszületett minden este fürdetem, most 4 és fél hónapos. Fürdés után Johnsons testápolóval bekenem és semmi baja.
2010. nov. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
87%
Mi minden nap fürdetjük és nem csak a napi rutin miatt, hanem mert bekakil, bepisil, izzad, én sem szeretnék fürdetlenül a tiszta ágyba feküdni.
2010. nov. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Mi is minden nap fürdettük.
2010. nov. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!