Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A mi ételeink közül mit...

A mi ételeink közül mit adhatok neki?

Figyelt kérdés
7 hónapos a babám és nem akarja enni az üveges főzelékeket. Csak a mi ételeink kellenek neki. Mit adhatok belőle? pl a tejfölös krumplifőzeléket nagyon szereti.
2009. jan. 15. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:

A lányom már 10 hónapos, de eszik paprikáskrumplit, krumplipürét, sülthúst, borsólevest, húslevest répával, zöldséggel, sőt főzök bele krumplit is azt imádja. Napközben light-es margarinoskenyér kockát kenek neki, pulykasonkával.

Különben mindent kinéz a szánkból és meg kell vele kóstoltatni, amit mi ebédelünk vagy vacsizunk, mert ordit, ha nam kap.

Üveges kajákból csak a cukkini főzeléket, spenótot adtam neki, mert igaz, hogy mindenfajtát kipróbáltam, de én ettem meg, mert neki nem izlett.

Üdv.

2009. jan. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az én kislányom 9 hónapos, s gyakorlatilag majdnem mindent eszik amit mi. 7 hós korában azért még tejterméket nem adtam neki, így a főzeléket tápszerrel kavartam, de ha nincs tőle semmi baja akkor a lényeg, hogy a TEJ, DIÓFÉLÉK, TOJÁS, MÉZ, LISZT kivételével kóstoltathatod mindennel. Én így csináltam, s mostmár szinte velünk eszik. kiegyensúlyozott, vidám, és nem volt eddig semmire sem érzékeny.Az meg csak jó, hogy nem szereti az üveges kaját, mert később úgyis az a cél, hogy a házi kaját megegye. Egyik ismerősöm kislánya 2 éves , s az anyja üvegeset ad neki, mert nem eszi meg a házi kaját...

lehet más anyuka nem ért vele egyet, de én a fenti nagybetűsökön kívűl sorban adok neki mindent, fokozatosan.

2009. jan. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
47%
Igaz, hogy a kislányom még csak 4 és fél hós, de én nem adok neki üvegeset, mert megnéztem mi van benne. Én főzök neki. Sztem inkább a tiéteket egye, mert abba legalább látod, hogy mit raksz bele.
2009. jan. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!