Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha kijött étel miatt kiütés a...

Ha kijött étel miatt kiütés a babátokon, az mennyivel utána jelentkezett (az étel elfogyasztásától)? És melyik részén a testének?

Figyelt kérdés
7 hónapos kisfiamon 2 napja jött ki 7 db pici csalánkiütésszerű (pici fehér közepű, piros udvarral) valami, de csak és kizárólag a hátán, sehol máshol. Orvosnál voltunk, ő azt mondta, hogy csalánkiütésnek tűnik, de a kezdődő gombás kiütés is így néz ki. Pimafucort krémet írt, hogy azzal biztos nem ártunk. De arra, hogy evett-e valami újat, rá se kérdezett, csak hogy mosószert vagy öblítőt váltottunk-e mostanában. Egyébként nem. A kaját meg nem tudom eldönteni, vajon mennyivel utána jönnek ezek a kiütések.
2010. nov. 27. 08:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam egyszer málnás tejpépet evett és kb 10 perc után már ki is jöttek rajt a pöttyök!
2010. nov. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kicsimnek még le sem kellett nyelnie az ételt, a szája körül már egyből piros foltos lett.... :( Neki tejterméktől....
2010. nov. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtatok!!! És mennyi idő múlva tűntek el a kiütések? Kezeltétek valamivel? Nálunk most az a helyzet, hogy "vándorolnak" a pöttyök, kb. 6-7 db marad, és CSAK a hátán. Nekem is az lenne a logikus, hogy a pocakján, vagy a szája körül jönnek ki ezek a kiütések, de nálunk nem így van. Próbálok rájönni, hogy mitől lehet, de nagyon nehéz. Most már visszaálltunk az alapkajákra, amiktől biztos nem lehet baja, de a foltok egyelőre nem múlnak..:(
2010. nov. 29. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!