Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek, milyen étel elfogyasztá...

Kinek, milyen étel elfogyasztása után lesz ekcémás kiütés a babáján?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy mi okozhat ilyen kiütést az anyatejen keresztül. Mert az én kislányomon szinte minden héten jelentkezik. Pedig már kilőttem a tejtermékeket, paradicsomos dolgokat, mogyorót, epret az étrendemből, és mégis.
2009. szept. 16. 07:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak a mosóportól van,úgyh nem feltétlenül csak étel okozhatja.Most kezdődött pollenallergiája,és attól is néha kiütéses lett a könyökhajlata.
2009. szept. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Talán még a tojást kellene mellőznöd. De nem biztos, hogy a kajától van, az én kisfiamnak veleszületett ekcémája van, remélhetőleg ki fogja nőni. A bőrgyógyász krémeivel tünetmentesítettük, és aztán szép lassan visszacsempésztem az általad írt dolgokat az én étrendembe, mert a védőnő szerint jó, ha az anyatejen keresztül is szoktatjuk a szervezetét ezekhez. 10 hónapos, most kezd ismerkedni a sajttal és a joghurttal, a sajt nem ütötte ki, a joghurt először igen, két hét múlva már nem. Szóval, remélem, nálatok is elmúlik majd!
2009. szept. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást. El vagyok keseredve nagyon. Remélem, hogy ha ő eszi ezeket a dolgokat, őt sem üti ki. Én is csak abban bízom, hogy elnövi. Mi még csak 3 hónaposak vagyunk, a kóstolgatás még messze van, de reménykedem.
2009. szept. 16. 14:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Még az jutott eszembe, hogy én nem használok öblítőt, és a Bipp-hypoallergén folyékony mosószerével mosom a ruháit.
2009. szept. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én azt ajánlam, ha már a tejen keresztül kiüti a babát az étel, akkor beszélj egy gyermek gasztrenterológussal vagy allergológussal, hogy a hozzátáplálst mikor és hogyan kezd...mi 1 évesek múltunk, és valamire (még nem derült ki mire) allergiásak vagyunk..tejeset még mindig nem eszünk..
2009. szept. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is kipróbálom ezt a mosószert, öblítőről már mi is leálltunk.
2009. szept. 17. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!