Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szoktatok adni babának...

Mit szoktatok adni babának köhögésre?

Figyelt kérdés

5 hónapos a doki nem írt fel semmit, csak annyit mondott, hogy stodal.Ezenkívül van még vmi ami segíthet??

Ébren szinte nem is köhög, viszont ha alszik mindig féltem, hogy félrenyel tőle.miért van ez?


2009. jan. 15. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ambroxil,nekünk azt mondták,de nincs vmi jó kis homeopátiás gyógyszer rá?
2009. jan. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Rinathiol. Nekünk 3 hetesen azt ajánlotta a doki, de akkor meg is volt fázva.

Most 3 hós a kisfiam, és ő is szokott köhögni éjjel. Én nem adok neki semmit. Szerintem szösztől is lehet, ugyanúgy, mint a tüsszentés is.

2009. jan. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Köhögős gyerek éjszaka, ill. fekvő helyzetben mindig jobban köhög. A Stodal szerintem nagyon jó homeopátiás szer, nekünk a legjobb a Prospan, ami gyógynövényes, de ezt sajna 1 év alatt nem javasolják, kérdezd meg a patikust, mit mond rá. A Stodal nagyon édes, a Prospannak meg szinte alig érzehető kicsit édeskés íze van. Ami nekünk még segített, fél liter vizet felforraltam, abba 2-3 ek. kamilla és betettem éjszakára a szobájába párologni, ha lehet, aludj vele és csukjátok magatokra az ajtót, Így a párásítás és a kamilla miatt is sokkal jobb lett a helyzet. Ezt egyszer egy háziorvosnak elmeséltem és azt mondta, ő is ugyanezt csinálja a gyerekeinek, ha éjszaka köhögnek. Mielőbbi gyógyulást a picinek!
2009. jan. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A Stodallal mi a baj? Szerintem tökéletes, nekem pár kanál után nem köhögött a lányom.
2009. jan. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kakukkfűszirup,ha taknyol is akkor csak Sinupret csepp.
2009. jan. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekünk a gyógynövényes Sinupret-csepp bevált!

Jobbulást a picinek!

2009. jan. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A sinupret cseppet irtani kell?

Köszi a válaszokat, kipróbálom a cseppet.

2009. jan. 15. 17:19
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

A Sinupret csepp recept nélkül kapható.

2009. jan. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!