Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogak milyen sorrendben...

Fogak milyen sorrendben jönnek ki? van valami szabály?

Figyelt kérdés
2009. jan. 15. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Általában alul a középső 2 jön ki először,majd fölül középen,aztán alul a középső melletiek.
2009. jan. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez teljesen babafüggő,mert az én kisfiamnak nem lent a középső jött először hanem mellette,utána fent az elsők de lent még nincs kint elöl az egyik se.


10-hónapos baba anyukája

2009. jan. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A legtöbb babánál az első válaszoló szerint leírtak alapján bújnak ki a fogacskák, de természetesen ezen a téren is (mint ahogy babákkal kapcsolatban minden esetben) vannak kivételek. Mindegy, hogy jönnek, egyformán jó, de valószínű valóban az alsó kett majd a felső kettő bújik ki elsőként.
2009. jan. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Hátaz én kislányomnak(lassan 7 hónapos)is össze vissza jöttek ki a fogacskái.3és fél hónaposan jött az alsó kettő középső ,pár hét múlva felül 3db egyszerre(jobb 1-es ,2-es és a bal 2-es).pár hét múlva jött a bal felső 1-es és vele 2nap múlva a jobb alsó 2.-dik fogcska. Nemrég néztem,hogy a bal oldalon nagyon duzzadt az ínye.Nemsokára megjelenik ott is 1 fogcsíra. :)))

Szóval a nagykönyvben az csak áltlagosan van felsorolva,hogy hogyan jönnének a fogacskáik.

Figyelgesd!

Nyugodt fogzást kívánok neked és a babának !!!

6,5 hónaops kislány anyukája

2009. jan. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!