Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor lehet ill. tanácsos a...

Mikor lehet ill. tanácsos a kislányok fülét kilyukasztatni? Mennyibe kerül(és ki végzi, doki? )

Figyelt kérdés
2009. jan. 15. 15:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
kislányaim 3 hónaposak voltak,mikor kilövettem a fülecskéjüket,és a védőnő csinálta.
2009. jan. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét lányomnak kozmetikus lyukasztotta ki, az egyiknek 6 hónapos korában, a másiknak egy évesen. Akkor kb. 2000 Ft volt a gyógyfülbevaló, pár éve. Néhány hét után tettük be az aranyfülbevalót. Ami aztán jópárszor kijött a fülükből, az egyik lányomnak már nincs is fülbevalója, a másiknak meg rég újat kellett venni.
2009. jan. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Egyes helyeken mar a korházban megcsinalják. Sokfléle variációt hallottam van aki azt mondja jobb túlesni egy-két naposan rajta nekem a védőnő azt mondta fél évesen vigyen kilövetni a fülét. De én úgy döntöttem akkor lesz fülbevalója a Kislányomnak ha ő akarja akkor együtt elmegyünk kiválasztja hogy milyet szeretne (ez az ő döntése legyen akar e egyáltalán).
2009. jan. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
5 évvel ezelőtt 4.500 ft-ot fizettem érte.most nem tudom mennyi lehet.
2009. jan. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
A lányom 8 hós és születése után a kórházban egyből berakattuk neki, 1 napig ázott alkoholban, majd tűvel átszúrták a csecsemősök és betették neki. Egy hangja nem volt, úgy hozták ki hogy aludt. Utána egy hétig alkohollal és fertőtlenítős krémmel kezeltük azóta sincs vele gond. Sokkal jobb így mert ha nagyobb már jobban érzi a fájdalmat, és ha lövik még meg is ijedhet pluszban. Nekünk így javasolták és bevált,azóta sem veszi észre hogy van egy fülbevalója :-))
2009. jan. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én kozmetikushoz,illetve szakértöhöz fogom vinni a lànyomat 4-5 honapos koràban.

Szerintem szép ha van fülbevaloja egy kislànynak.

A szomszédomban van egy 2 éves kislàny,rövid fius haja van,és nincs fülbevaloja,szegény ugy néz ki mint egy kisfiu.

Persze nem kötelezö kilövetni ha ugy érzed ràérsz vele.

De én bàjosnak tartom:)

2009. jan. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
a 4.500 ft-osat én írtam és első vagyok.a 2 gyereknek volt annyi
2009. jan. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia! A kórházban a csecsemősök lötték bele a fülébe, amikor már jöttünk haza (akkor kapta meg a keresztszüleitől). Nagyon profin csinálták, teljesen egyformára sikerült, pedig tartottam tőle. De nálunk, Egerben a legtöbb babának ők lyukasztják a fülecskéket, így már elég nagy gyakorlatuk van:)

Ha jól emlékszem, 2000Ft volt.

2009. jan. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az én lányomét ékszerboltba lőtték ki két hete. 1500 ft volt fülbevalóstól. Egy perc alatt megvolt, igaz a hangjától kicsit megijedt. 8 hónapos
2009. jan. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia.Én a kórházban megcsináltattam neki 2 naposan.3000 Ft-ba került.Alkohollal 1 nap 1x letörölgettem 2-3 napig.Be sem gyulladt.
2009. jan. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!