Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudtátok, hogy bezárt a...

Tudtátok, hogy bezárt a budapesti Savoya parkban a Kalandpark játszóház?

Figyelt kérdés
Meddig lesz zárva? Mikor nyit? Van valakinek infoja?
2010. nov. 27. 18:14
 1/4 anonim válasza:
Tényleg? Engem is érdekelne a válasz. Hahó valaki.
2010. nov. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát sehol senki. Kiírnád Te is a kérdést, mert én megpróbáltam de 2x nem lehet! Köszi.
2010. dec. 7. 06:04
 3/4 anonim válasza:

Már lehet, hogy rég választ kaptatok a kérdésre, de ha mégsem, akkor mondom, hogy már újra üzemel! :) minden nap 8-20ig van nyitva, 990.- / 60perc, utána 15.-/perc, de minden nap van valami kedvezmény, egyik nap -20%, másik nap 3 éves kor alatt ingyenes, stb...

Jó játékot! :)

2011. dec. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Most megint zárva van, de szerintem nem olyan jó, mint volt... Van ott egy szőke banya, aki utálatos, tavaly a gyerekek névnapot ünnepeltek és nem volt előre megbeszélve, hogy még a buli után visszamennek egy órára játszani. Ez a vén k*va meg nem akart minket beengedni, mondván, hogy nem lett előre megbeszélve - SENKI NEM VOLT AZ ALKALMAZOTTON KÍVÜL A JÁTSZÓHÁZBAN!!! - mint később kiderült, előbb akart hazamenni, ezért nem akart minket beengedni... Végül bejutott a gyereksereg, de ez felháborító! Ha a főnöke tudná, már biztos nem dolgozna ott... De fölöslegesen tettünk volna panaszt, mert ezt is annál a szőke banyánál kellett volna megtennünk... :/
2013. jan. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!