Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem eszi meg a Mildibé-s...

Miért nem eszi meg a Mildibé-s "Szép Álmokat! " tápszert?

Figyelt kérdés
8 és fél hónapos fiamnak eddig a Mildibé 1-es tápszert adtam. Az orvos mondta, hogy ez maradhat reggelre, de estére adjak neki ilyen "Szép Álmokat!" tápszert. Viszont azt nem eszi meg...miért nem? Sztem ugyanolyan íze van, mint a sima tápszernek! Igaz, kicsit sűrűbb, de nagyobb lyukú cumival próbáltam neki adni, de úgy sem kellett neki.
2010. nov. 28. 20:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Az enyém nem volt tápszeres, de mi a tejpéppel jártunk ugyanígy. Mivel még éjjel evett 10-11 hónaposan estére a táplálóbbnak mondott éjszakai tejpépet gondoltuk neki vacsorára. Egyáltalán nem ette, kiköpte, pedig mindent megevett még addig, amit csak adni mertem neki.

Miért nem eszi? Szerintem nem ízlik neki, szerintünk mindegyiknek ugyanolyan rossz íze van, de úgy látszik, ők érzik a különbséget.

2010. nov. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!