Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet egy 11 hónapos babának...

Lehet egy 11 hónapos babának baja ha több alkalommal is speciális gyógyászati célra szánt (Mildibé Pre 0hó) tápszert kap "inni"?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömről van szó,kapott az el nem használt tápból és szerinte jó az ő 11 hósának is napközbeni italként!?
2010. nov. 25. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ha még korban neki való lenne, akkor azt mondanám, hogy nem. De ha jól látom, akkor újszülött tápszert ad neki. Az pedig nem tartalmazza azokat az összetevőket, ásványi anyagokat, vitaminokat, amikre egy örökmozgó babának szüksége van. Egy idő után simán lehet vitaminhiányos a gyermek. Ha egy héten egyszer ad neki belőle, mert éppen az van csak kéznél, akkor még elmegy, de hosszútávon nem hiszem, hogy használ neki. Nem véletlenül vannak a tápszerek életkorok szerint csoportosítva. Az, hogy speciális, szerintem nem gond.
2010. nov. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia,köszi h válaszoltál:)Igen újszülött a tápszer és nem hiszem h hosszú távra tervezi az adását,mert 1-2 tasakkal kapott,nem tudom pontosan.Egyébként eszik a babája ez mellett főtt kaját és gyümit is minden nap.Csak nekem furi volt hogy oda meri adni ezt is.
2010. nov. 25. 11:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez egy koraszülött babáknak való tápszer, 3000 g eléréséig teljes értékű. Tehát őt már nem táplálja jól. Italként persze más. Amit az én fiam eszik tápszer, az is 0+-os, de az egyéves korig adható. Speciális gyógytápszer, refluxos babáknak.
2010. nov. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam 7 hónapos és ő is olyan tápszert kap ami 1es de ez egy éves korig adható.
2010. nov. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
baja nem lesz tőle de nem tápszer helyett kéne adni mert neki ez a tápi nem tápláló. tehát nem baj ha napi egyszer kap egy üveggel délutáni italként de menjen mellette neki való tápi is :)
2010. nov. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. nov. 25. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!