Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen időben ki hogyan oldja...

Ilyen időben ki hogyan oldja meg a levegőztetést a babának? Mennyi időt van kint a levegőn?

Figyelt kérdés
Nekem az erkélyen alszik kint 1.5 órát, de ha holnap nem esik leviszem. 6 hónapos baba
2010. nov. 28. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:

nem tudom nálatok milyen idő volt ma, de itt szinte egész nap ónos eső esett. Gondolom nálatok nem, mert abba csak nem altatnád kint.

Mi lementünk sétálni fél órára. Bőven elég volt mind a ketten átfagytunk pedig fel voltunk öltözve.

és a végére megint esni kezdett, szóval én még meg is áztam.

2010. nov. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
első vagyok, azt elfelejtettem irni, hogy 7,5 hónapos
2010. nov. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

9 hónapos és szinte mindennap lemegyünk a gyerekekkel. A nagy 8 éves. Persze szakadó esőbe nem :)

Ma itt hideg volt, de lementünk. Meg tegnap is hideg volt, de lementünk fél óra- 40 percre. Na meg amúgy is muszáj lemennünk, mert nincs erkély.

De pl esőben azt csinálom, hogy az ablakot kitárom, a babámat felöltöztetem , meg magamat is és "kiülünk" az ablakba 15 percre. És tök jól bírja :) Nézi a sok autót. :)

2010. nov. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindig kinn alszik,most 16 hónapos,de tavaly ilyenkor 4 hónaposan is.Hihetetlenül beökltöztetem,betakarom,általában másfél órát alszik.Fedett teraszunk van,így könnyű a dolgom-ezért is ez a jó szokás:))
2010. nov. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kisfiam 1 éves lesz. Ma 1 órát aludt kint, nem fedett a terasz, de ekkor pont nem esett. Előtte voltunk sétálni fél órát, és hazafelé aludt el. Persze jól felöltöztettem, betakartam. A babakocsiba teszek egy plédet a kicsim alá, h. alulról se fázzon. De volt már olyan, hogy esett az eső, és esővédő alatt aludt kint a babakocsiban. Minden nap levegőzünk min. fél órát.
2010. nov. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi sehogy. Nagyon hideg volt egész nap, fújt a szél és esett az eső, tegnap is ez volt sajna.
2010. nov. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is borzalmas idő volt, fújt egész nap a szél. Délután felöltöztettem, és kitettem a babakocsiba, mi meg apával díszítettük a korlátot. Közben el is kezdett esni, de fedett alatt voltunk.
2010. nov. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nálunk szakad a hó már 2 napja!!!

felöltöztünk és kimentünk a fedett teraszra (családi ház)

fél órát voltunk kint! ennyi is bőven sok volt! holnap csak az ablakot nyitom ki!

2010. nov. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!