Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi sütőtököt ehet egy 10...

Mennyi sütőtököt ehet egy 10 hós baba? Kisfiam minden étkezésre azt kér.

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért ne vidd túlzásba! A sütőtök sok karotint tartalmaz, így ha sokat eszik belőle, a bőrét is megfestheti. Ez nem ugyanaz a sárgaság, amit a máj betegsége okoz, kárt se tesz a babában, mégse ajánlott mindig csak sárgarépát, sütőtököt adni neki. Gondolom, azért már mást is eszik, így neked kell erősebbnek lenni, a főnök még te vagy :)
2010. nov. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen ettől az "A" vitamin túladagolástól félek én is!

Bár nem hinném hogy lehetséges ,mert csak a provitaminját tartalmazza (béta karotint).Ebből a szervezete úgyis csak annyit állít elő belőle amennyire szüksége van,de mégis ezt olvastam.

Eszik egyebet is de azt mindig mutatja éskéri.


Ti hogy adjátok neki milyen formában?

2010. nov. 29. 11:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is azt mondta a védőnőm h semmi baj nem lesz tőle, esetleg besárgul, de az elmúlik. Az én lányom is imádja, ő most 5hónapos. Elég sűrűn adok neki, mert imádja. Én rakok hozzá egy kis anyatejet is h lágyabb legyen. De még nem vettem észre h besárgult volna tőle.
2010. nov. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én heti 1-2 x adok neki, ő is szereti. szintén 10 hónapos.

A másik fiam is nagyon szerette.

De azt áruld már el, hogy hogyan kéri, hogy azt adj neki!

2010. nov. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!