Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sütőtököt tényleg csak egy...

Sütőtököt tényleg csak egy héten egyszer ehet a baba?

Figyelt kérdés
Most akarom 5,5 hós kislányomnak először adni bébi kajában sütőtököt almával, viszont mivel csak kóstolgat még így legalább két-három alkalomra elég lenne neki egy üveg, de előbb itt ilyet olvastam, hogy egy héten csak egyszer lehet...Ha ízlik neki, ma is meg holnap is ezt kapná.Lehet többször, vagy tényleg csak egyszer?
2011. máj. 10. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Az én kislányom sütőtök-rajongó, így nem csak egyszer kap belőle egy héten, illetve ha bébiételben kapja, akkor nekünk is tovább tart egy üveg, mint egy nap. De semmi baja nincs tőle, nem is sárgul tőle, pedig még a répát is eszi ezerrel. :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2011. máj. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
èn is minimum 2x adok neki ha felbontok egy dobozzal.
2011. máj. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia, nyugodtan adhatsz neki ha szereti többször is mint heti 2x! (főleg ha bolti és ráadásul almával van)! Nálunk tavaly télen volt a nagy sütőtök szezon...saját kerti tök csak sütve magában szinte másnaponta! A fiam imádta rengeteget megevett belőle, igaz kicsit sárga lett tőle :-) de 1-2 hét alatt elmúlt ha visszavettem heti 1-2 alkalomra. Nagyon egészséges!
2011. máj. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt még nem hallottam. A kisfiam nagyon szereti a sütőtököt és a répát, felváltva adom neki, egyik nap ezt, másik nap azt, többnyire egy nap egy teljes üveggel megeszik.
2011. máj. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor jó, köszi:)
2011. máj. 10. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!