Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha hozzátápláltok mikor és...

Ha hozzátápláltok mikor és mit adtok a 4-5hónapos babátoknak?

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Jövőhéten lesz 5 hónapos, mér 1,5 hónapja hozzátáplálom. Almával kezdtem utána őszibarack, s.répa, s.tök, krumpli, aztán ezek keveréke, nem rég adtam neki brokkolit, imádta és céklát azért annyira nem volt odáig. Eszik még banánt, meggyet. Ha betölti az 5 hónapot el szeretném kezdeni a hús bevezetését is. Adtam már neki liszt tartalmú ételeket is ez pl háztartási keksz volt gyümölcshöz keverve és most babapiskótát ugyan így... Megpróbáltuk már a tejbegrízt is de azt még csak 1x.

2010. nov. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia Molly! Én rizspépet adok neki, sütőtököt, répát krumplival. De egy nap hányszor adsz neki? És össze-vissza, vagy egy nap csak egy fajtát?
2010. nov. 29. 13:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Én soha semmilyen pépet nem adtam... Kiváltottuk a tíz órait, akkor gyümölcsöt kap, utána alszik 11-14-ig, felkel akkor kap főzeléket. A nap többi részén tejet eszik.
2010. nov. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!