Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány napig kell adni a pürét,...

Hány napig kell adni a pürét, hogy megegyen 6 hós kisfiam egy egész adaggal? Mi az ütem?

Figyelt kérdés
2 napja kezdtem, de tegnap már megevett 100ml krumpli-almát.Nem lett tőle semmi baja. Ma adhatok neki annyit, amennyit ő akar enni, vagy várjak még pár napot vele?
2009. jan. 16. 09:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén, hogy én az elején sem tiltottam nagyon tőle. Igaz, az én kisfiam 3 hónapos kora óta ilyesmiket eszik.3 hó-s korában főztem neki, de utána nem akarta elvenni azt, amit kvírcoltam, és inkább a boltit fogyasztja. De ha elvettem tőle, akkor olyan hisztit levágott, hogy csak na! Szóval nálunk 3-4 nap után már egy egész üveggel becsápolt 4 hónapos korában.
2009. jan. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
általában a baba érzi mikor elég, add bátran, örülj, hoyg eszi, ha meg fájna uténa a hasa, akkor a következő adagnál légy résen. Minden gyerek más, nincs előírt "ütem", a fokozatosság ugyan fontos, de mindegyik baba más, úgy látszik a tiéd hamar hozzászokik az új ízhez, örülj neki.a félévesek máér igazi haspókok..:-))
2009. jan. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!