Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel takarjam be a kiságyban...

Mivel takarjam be a kiságyban a februárban születendő babámat? Van egy vastagabb paplan (de az elég nagy, az egész kiságyat elfoglalja) vagy pléddel?

Figyelt kérdés
2009. jan. 16. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém októberben született,akkor egy kis törölközővel takartam be,most meg egy sima baba takaróval.A szobában úgyis meleg van,ráadásul föl is öltözteted,nem kell agyon takargatni.A túlzott meleg sem jó neki.Nálunk a max 23 fok van kezdetektől
2009. jan. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

babatakaro? kispled?


kispledet 2ezer forintert lehet kapni, nem tul nagy kiadas (mi ilyen patentolhatot vettunk)


babatakaro 4 ezer forint volt párnával (amit mondjuk nem fogok hasznalni), meg rácsvédővel.


azert is erdemes venni, mert lesz, hogy szoptatas kozben is betakarod kicsit, stb


esetleg hasznalhatsz hálózsákot is, akkor nem kell takargatni, ha eleg vastag.

2009. jan. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
elég a pléd, lesz rajta ruha és gondolom jó meleg is lesz a szobában. a melegebb egyébként veszélyesebb nekik mint a hideg. szóval kis takaró és kész...
2009. jan. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Adj rá body-t,rugdalózót és a legjobb ha hálózsákba teszed,mert nem tudja lerúgni sem pedig a fejére húzni.

A 23-25 fokra szüksége van a szobában.

2009. jan. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%
Kislányom is februári, én rövidujjú body-t + rugit adtam rá és egy kis pléddel takartam be. A házban 22-23 fok volt-van általában. Mondjuk a kiságy alatt van a kazán és a fűtéscsövek pont alatta futnak, tehát a mi babónk soha nem fázott (és nem is fázós fajta) és nem kellett agyonra öltöztetni, ill takargatni.
2009. jan. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!