Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlatok nekem olyan szobai...

Ajánlatok nekem olyan szobai állványos hintát, amit legalább 20 kg-ig lehet használni és elégedettek vagytok vele? Érdemes venni?

Figyelt kérdés
Karácsonyra szeretnék venni egyet kisfiamnak, imád hintázni. Volt egy elektromos hintánk, de kinőtte. Sajnos olyan ajtófélfánk nincs, ahová egy hinta felfúrható lenne, átalakításoknál boltíveket csináltattunk, amik gipszkartonból készültek, az nem tartaná meg 10 kg-ot. Két ajtónk van még, de ott nagyon kicsi a hely a hinta lengéséhez. Ezért kérem, ne is kérdezzétek, miért nem ilyet veszek. Köszi szépen.
2010. nov. 29. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ilyesmi van. Azt írja, hogy 15 kilóig jó, de olyan masszív, hogy szerintem én is beleülhetnék a 60 kilómmal.

2010. nov. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi! És mennyire élmény a kicsidnek? Épp csak kileng, vagy azért a játszótéri hintázás élményét valamennyire megközelíti?
2010. nov. 29. 17:16
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi mindenképp szerettünk volna állványos hintát venni.

Hasonló okok miatt a fúrott hinta számunkra se volt megoldható.


Ezt a két félét néztem ki:

[link]

[link]


Utóbbit sikerült élőben megnéznem. Hát nem vásároltuk meg.

Oltári pici volt az egész hinta, az egész ülőfelület, ráadásul a kilengése nagyon meglepett. Szinte alig hintázott.

Úgyhogy nem vettünk hintát.

Tényleg a felfúrhatós kis egyszerű lenne jó, na de az nem kivitelezhető. Marad a nyári hintázás a nagyiknál.

2010. nov. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi! De jó, hogy ezt megírtad! Akkor lehet, hogy mi is lemondunk róla és marad a játszótér. :(
2010. nov. 29. 20:10
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem Bergonos van és imádja a fiam.

25kg jó,DE nem nagy kilengése van mert a sobai állványos hintáknak nem ez a feladatuk hiába hintnak hívják.

Tkéletes belerakni elnéz a mesét +abban etetem mert az etetőszéket nem szerette.De hintáztatja saját magát mert a lábával eléri az oldalán lévő vasat nagyon cuki ilyenkor:D

2010. nov. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1.vagyok, tényleg nem nagy a kilengése, de azért szereti a lányom (2 éves, 7 hós kora óta használjuk).
2010. dec. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Ja, nagyon aranyosak, ahogy lökik magukat, meg a fiam azt csinálta, hogy leült a kis elektromos hintája elé, meglökte és ringatta magát előre-hátra, mintha benne ülne. :)
2010. dec. 2. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!