Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kamillával miért nem törölhete...

Kamillával miért nem törölhetem a picim szemét?

Figyelt kérdés

Születése óta váladékozik a bal szeme(Csipásodik)picuromnak,aki most 6 hónapos!A védőnő azt mondta,kamillával ne töröljem,pedig ugy tudom,gyulladásgátló!Március 30-ra van időpontunk a szemészetre:(

Most akkor valóban ne használjunk kamillát:)

Ti mit javasoltok?


2011. márc. 19. 17:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kamillavirágból főzve nem lehet, mert allergiát válthat ki. Filteresből lehet, mi is használtuk újszülöttként is.
2011. márc. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nagyon szárít, emellett nagyon allergén is. Inkább orvossal írass neki szemcseppet, az gulladáscsökkentő.
2011. márc. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Azért nem javasolják ilyen picinek, mert a kamillatöret tartalmazhat szennyeződést, rovardarabokat, port, stb. A gyulladás rosszabb is lehetne.
2011. márc. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy allergizál. Mosd le langyos vízzel, vagy vidd el az orvoshoz és ő ír fel neki szemcseppet.
2011. márc. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem meg a kamillát ajánlották! Rendbe is hozta szépen kb. 1hét alatt
2011. márc. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekünk orvos tanácsolta, de csak a filtereset! Hetekig használtuk, és nem volt száraz a szeme körül a bőr egyáltalán.
2011. márc. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az én kincsemnek is váladékozott és tudod mit tettem amikor szoptattam cseppentettem a szemébe is...valahol olvastam hogy ez segít é láss csodát egy hét se kellett és nagyon szépen elmúlt neki pedig nagyon csúnya volt.Hidd el tapasztalatból beszélek és nem vesztesz vele semmit max:meggyógyul a szeme:)
2011. márc. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönjük a segítőkészségeteket,hálásak vagyunk a segítségért!!!
2011. márc. 19. 20:49
 9/13 anonim ***** válasza:
Az én kincsemnek is váladékozott és tudod mit tettem amikor szoptattam cseppentettem a szemébe is...valahol olvastam hogy ez segít é láss csodát egy hét se kellett és nagyon szépen elmúlt neki pedig nagyon csúnya volt.Hidd el tapasztalatból beszélek és nem vesztesz vele semmit max:meggyógyul a szeme:)
2011. márc. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az én kislányomnak is sokat csipásodott, és könnyezett a szeme.Próbáltuk a kamilla teát, és sokkal csúnyább lett neki :-(

Állott langyos vízzel törölgettem át neki, és használt!

Valamint masszírozni kellett a szemzugát, és lekopogom, elmúlt neki!

Ja azt elfelejtettem, hogy szemorvos által felírt szemcseppel kellett csepegtetni.

Jobbulást a picidnek!

2011. márc. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!