Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyobb babák anyukái! Visszak...

Nagyobb babák anyukái! Visszakívánjátok a pici,3-4 hónapos babátokat, főleg a nyugalmát annak a korszaknak?

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem. A fiam egyre aranyosabb és okosabb.
2010. nov. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt nyugodt korszak, alig tudtam aludni, ideges és feszült voltam. Most 11 hónapos a fiam, és minden nap elmondom neki milyen jó, hogy ilyen nagy már.
2010. nov. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 kisnita ***** válasza:

Igen is meg nem is.:)

A nyugalmat igen, mert most nagyon duraceles a gyerekem:P Viszont sokkal több mindent lehet vele kezdeni mint mikor csak feküdt és gagyarászott magában. Mindent viszonylag korán kezdett el csinálni. 4 hónapos koráig ott maradt ahová tettem, mindent meg tudtam tőle csinálni, most meg... 4-4,5 hónaposan elkezdett mászni, 5 hónapos felállt, 7 hónaposan kezdett el lépegetni, jól el is esett, utána "megállt" a fejlődésben az ijedtségtől, csak kapaszkodva volt hajlandó járni (és általában a nadrágomba kapaszkodott :S) és kb egy hónapja kezdett el stabilan, kapaszkodás nélkül járni. Most már nincs határ, eszméletlenül bátor gyerek, 0 veszélyérzet, minden érdekli, mindent meg akar fogni, meg akar nézni, stb. Tegnap egy fél percre fordultam el és mire visszafordultam már derékig a szemetesben volt:D Szóval most elég pörgős napjaink vannak... Épp tegnap mondtam a páromnak, hogy milyen jó volt mikor kicsi volt, nem volt tele vele a ház, csak evett-aludt egész nap, volt házaséletünk, volt nyugis időszakunk, tudtunk pihenni. De ugyanakkor meg olyan jó látni ahogy napról napra ügyesebb, okosabb, elevenebb és rosszcsontabb :D Most 16 hónapos, remélem egy idő után lenyugszik egy picit és elmondhatom majd, hogy ez a "duracel időszak" csak átmeneti volt.

2010. nov. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem, mert nem volt nyugalom akkor sem, ritka rossz alvó max. fél órát aludt most sem alszik többet csak legalább nem sír.

22 hónapos kisfiú anyukája

2010. nov. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem kívánom vissza, már 20 hónapos a kisnagylányom :) Sokkal jobban élvezem most ezt az időszakot mint azt, mindent ért, próbál beszélni, látod ahogy kinyílt a tudata.
2010. nov. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekünk,most 1 évesen elég nehéz..Az enyémek nyugodt,jól alvó babák voltak.Most meg olyan kis vadorzók..El vagyok fáradva bennük,de imádom őket:)
2010. nov. 29. 21:44
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat:)
2010. nov. 29. 21:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Hogy micsodát, a NYUGALMÁT?? :))) jesszusom de jó neked, hogy volt nyugalmad!!! Én az ellenségemnek nem kívánom az első 7 hónapot... Az én fiammal azóta könnyebb, hogy betöltötte az egy évet. Mi ez a rohangálás és hiszti ahhoz képest amikor éjjel nappal csak üvöltött és én már szédültem a sok nem alvástól... Mára legalább már előfordul,hogy elaszik 6-ig... és képes pár percig önállóan is elleni... nem, én egyáltalán nem vágyom vissza :))) Iszonyú mázlista vagy!
2010. nov. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia!Minden kornak megvan a maga szépsége és fordítva is.A lányom 3,5éves,amikor azt mondja:anya szeretlek,az csodálatos,egy baba csak mosolyával tudja,de a kisfiam 9 hós és nem tervezünk több tesót,ha belegondolok nehéz az eleje,éjszakázni,nem tudod mi baja éhes vagy fájhat neki valami,csak találgatni tudsz,de nekem a is szép volt, sajnálom hogy nem babázhatok többet!
2010. nov. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!