Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol találok valami írást...

Hol találok valami írást arról, hogy a gyermek kora mely történelmi korszaknak felel meg?

Figyelt kérdés
2009. okt. 5. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit értesz ezalatt?Gondolod,hogy a csecsemő őskor,a kisded bronzkor stb? Ez elég nagy marhaságnak tűnik.
2009. okt. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Húúúú nekem volt ilyen,de sajna szétment a gépem ezért már nem tudom a címet!Az első egy hatalmas őstulok!Egyébként ez nagyon jóóó...én is nemrég tudtam meg,hogy a szülinapomon van a csók világnapja!!!
2009. okt. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Hallottam már erről, úgy tudom a 10-12 éves kor a Római kórnak felel meg, ez az időszak a harcról szól( általában ebben a korban "harcolnak" a gyerekek a környezetükkel, szülőkkel). A 14 éves kor is hasonlóan a harcról szól.


Hogy hol tudsz ennek utána nézni sajnos nem tudom.

2009. okt. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

19:36 azért mert TE erről nem hallottál, nem biztos, hogy marhaság!


20:21!

Köszönöm!


20:22!

Erre gondoltam,köszönöm!

2009. okt. 5. 20:26
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

20.21!

Mikor van a csók világnaja?

02.07-én?

2009. okt. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Július 6!
2009. okt. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%

Na, akkor az az én szülinapom is!

Úgy emlékeztem, hogy a páromé. :)

Köszi.

2009. okt. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!