Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van kukucskáló a babakocsitokon?

Van kukucskáló a babakocsitokon?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy babakocsi, de nincs a kupoláján kukucskáló. Az előző, tönkrement kocsinkon volt kukucskáló, és kicsit idegenkedek attól, hogy a kiszemelt áldozaton nincs. Nemsokára 1 éves a babám, sportkocsit néztem ki neki.
2010. nov. 29. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:
van, de nem használom, a fiam sem.
2010. nov. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van,nagyon jó,nagyon szeretem,én is és a babám is.1 éves.Néha fölnéz rám,látom h mit csinál,megnyugtatja őt is,engem is.Hasznos dolog.Ha nem lenne,előre kellene szaladgálnom,főleg most télen,h rendesen van e a fején a sapi,stb.Ajánlom.
2010. nov. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk az előzőn volt. Jó volt mert láttam ha elaludt pl meg ilyenek. Most az újon ami sima nem dönthetős sportkocsi ezen már nincs. Másfél 2 éves kora óta használjuk és már nem zavar hogy nincs. Általában látom hallom ha fent van és néha megállok és ránézek hogy jól van e rajta sapi meg ilyenek. meg ebből a kocsiból mivel kisebb amúgy is jobban rálátok, szóval szerintme már nem olyan fontos az a kukucskáló.
2010. nov. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindkét babakocsinkon van, én használom, jó, ha van...
2010. nov. 30. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van, de nem használjuk. Nem szereti, ha fölé húzom a babakocsi kupoláját. :(
2010. nov. 30. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
van, de nem használjuk.
2010. nov. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az első babakocsimon volt, de nem nagyon használtam. Másodikként egy sportbabakocsink van, azon nincsen kukucskáló, de nem is hiányzik.
2010. nov. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van, és használom is. Ezen keresztül szoktunk "szemezni", ő is szereti, ha lát. Az én fiam is 1 éves lesz (csütörtökön). Szerintem jobb ha olyat választasz, amin van... Az előző kocsin használtad?
2010. nov. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!