Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért vág ilyen fancsali...

Miért vág ilyen fancsali képet és miért kapkod az arcához-füléhez? Fáj neki talán? Fogának nyoma sincs.

Figyelt kérdés
Szoptatás után, amikor a pelenkázóra teszem, élénken figyel és "beszél" velem, mosolyog, de többször is olyan fejet vág, mint amikor valakinek keserű íz van a szájában, és az ökleit az arca két oldalához, néha a füléhez veszi. Csak pár mp-ig tart, és nem is sír, de láthatóan nem jó neki valami. Ha megnyomom a füle mögött, nem fáj neki, nem érzékeny. Az ínye szép, fogának még nyoma sincs, 2 hónapos. Szájpenésze sincs. Nem hasfájós, nem szokott hányni, csak bukni olykor, ha sokat szopott. Éjjel nyugodtan alszik, és a közérzetével, viselkedésével sincs semmi probléma, nem szokott fájdalmasan sírni. Az első babám nem csinált ilyet, ezért nem tudom, hogy mi ez.
2009. jan. 16. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy vissza jött neki egy pici kaja, és azt nyeli vissza?
2009. jan. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, ez biztos. Nem jön semmi, és nem is nyel. Csak fintorog, és kicsit elvörösödik. De nem is kakil. Nem értem az egészet.
2009. jan. 16. 19:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudod mikor csinál nekem ilyet, amikor unatkozik és az inyével van elfoglalva. Igaz ő már 5 hónapos, és eléggé nyáladzik. SZóval nem pont mindig ugyanakkor. Kicsit olyan savanykás képe van, és az öklét a szájába teszi. Lehet, hogy nektek is kezdenek a fog csirák piszkálódni, csak szegénykém még nem talál bele a kis szájába.
2009. jan. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!